Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik valaki, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik valaki, akkor miért van kötekedhetnékem vele?

Figyelt kérdés

Néha elkap egy olyan érzés, hogy úgy belekötnék, beszólnék valamit neki.

Nő vagyok.

Ez miért van? Szokott mással is lenni ilyen?


2023. aug. 5. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy szocializalt szorongasok vannak benned
2023. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én kapcsolatban szeretek a másikkal csipkelődni, de ez rosszul is tud kijönni. Te bírod, ha neked beszólnak?


Mondj példát, mit szólsz be ilyenkor a másiknak?

2023. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Olyan férfit válassz, aki bírja a kiképzést, és nem gurul be.
2023. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom.


És rendre csak olyan emberek közelében érzem ezt (tehát nagyon ritkán), akikhez valami eszméletlenül vonzódom.


Nem nagyon értem én sem 🤣

2023. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok példát mondani, mert nem teszem meg, csak úgy elkap ez az érzés.

De amúgy nem durva dolgokat mondanék, ez leginkább incselkedés lenne. Csak uralkodok magamon 😃

2023. aug. 5. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Incselkedni én is szoktam mondjuk, de azt azzal is, akivel abszolút baráti a viszony.



Ez a kötözködés viszont nálam lehet mást jelent, nem is kötözködésnek mondanám, hanem látványos egyet nem értés. Mikor érzed, hogy egyikőtök sem hagyja magát, de minden esetben ott a kémia is.

2023. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ülj rá az elég pimasz dolog.
2023. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennis csipkelodok kotekedek, egyszeruen nincs tema h beszelgssek az illetovel, a csipkelodessel meg kivaltok valamit, akar azt h hozzam erjen xd
2023. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!