Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt szerintetek? Jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt szerintetek? Jogos volt a pofon? Ezért?!

Figyelt kérdés

Tetszik egy munkatársnőm, és valahogy szóba került, hogy kinek milyen típusú férfi/nő az ideálja, az esete stb., és elmondta, hogy neki milyen típusú férfi jön be, és én is elmondtam, de hozzátettem, hogy őt (munkatársnőm) mondjuk megdugnám, de nem ezt akartam mondani, reflexszerűen adott egy lángost.


Jogosan? Pedig pont mondani akartam, hogy nekem ő speciel tetszik, és talán munkán kívül összefuthatnánk valamikor, de akkor ezek szerint már esélyem sincs?


Ötletek, hogy hogyan tudnám kiengesztelni, ha megharagudott rám?



2023. aug. 6. 17:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Bunkó megjegyzést tettél.. szerintem ezt közölhetted volna kulturáltabban is.
2023. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Pofon nem jogos szerintem. Aránytalan. De tény hogy tahó voltál. Tourette-szindrómád van, hogy nem vagy képes kontrollálni ami a szádon kijön? Nyilván esélyed sem lesz ezek után.
2023. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Pofozkodni szerintem sem kellett volna, az agresszió nem megoldás! Ellenben te valóban egy tapló voltál, ezek után tuti nem lesz esélyed, engedd el.
2023. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

:/ Hát nem szeretném. Kib*szottul fájt amúgy, és nem fizikailag.


Ahogy nála a pofon, nálam ez a kijelentés, hogy megdugnám olyan reflexszerű volt, hogy ott egy pillanatra meg is állt bennem a ****.

2023. aug. 6. 17:19
 5/22 A kérdező kommentje:

Ja igen én hülye! Elfelejtettem odaírni, hogy ezek után azt mondta, hogy nem ezt a választ várta volna, de most egy ideig hagyjam békén.


Ezután sincs esélyem? Remélem nálatok lányok az "egy ideig" nem azt jelenti, hogy "örökre".

2023. aug. 6. 17:25
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

Ő se akart pofon vágni, igazából tökön akart rúgni, csak a fejed közelebb volt.

Megütni senkit, soha nem jogos,de mivel igen alacsony a kiszabható büntetési tétele, mindig lesz olyan, aki megteszi. Te most belefutottál egy ilyenbe, ez van🤷🏼‍♀️

Mivel gondolom, minden más nővel is tiszteletlenül beszélsz, a nagy számok törvénye alapján benne volt a pakliban, hogy egyszer találkozol eggyel, akinek nem fog tetszeni és ezt ki is fejezi.

Nyilván esélyed nincs, max.újabb pofonra, ha továbbra is bunkózol.

2023. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

#5

Azt jelenti, hogy a közelébe se menj, hozzá se szólj, munkával kapcsolatban se.

Meg se próbálj közeledni felé, maximum ha a munka miatt nem lehet elkerülni.

Ezt eljátszottad.

2023. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%

Nem, az erőszak nemtől, kortól függetlenül elfogadhatatlan. Szakítani oké, de ütni nem oké.

Érdemes átgondolnod ennem a kapcsolatnak a létjogosultságát. Te már más nő(k)re vágysz, ő meg agresszív veled. Ebből mit lehet kihozni szerinted?

2023. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Dehogy agresszív! Sőt, láttam rajta, hogy fájt neki amit mondtam, nem erre számított, de attól még miért kéne jegelnem a dolgot? Dögös kis csaj amúgy.
2023. aug. 6. 17:47
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nem jegeled, ő már jegelt téged, fölöslegesen próbálkoznal újra, érted?
2023. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!