Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt szerintetek? Jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt szerintetek? Jogos volt a pofon? Ezért?!

Figyelt kérdés

Tetszik egy munkatársnőm, és valahogy szóba került, hogy kinek milyen típusú férfi/nő az ideálja, az esete stb., és elmondta, hogy neki milyen típusú férfi jön be, és én is elmondtam, de hozzátettem, hogy őt (munkatársnőm) mondjuk megdugnám, de nem ezt akartam mondani, reflexszerűen adott egy lángost.


Jogosan? Pedig pont mondani akartam, hogy nekem ő speciel tetszik, és talán munkán kívül összefuthatnánk valamikor, de akkor ezek szerint már esélyem sincs?


Ötletek, hogy hogyan tudnám kiengesztelni, ha megharagudott rám?



2023. aug. 6. 17:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%
12.: A te példád a kérdezőnek értelmezhetetlem, mert ugyebár a kollegínát se egy randa leszbi akarta megdugni, hanem a Kérdező, aki nyilván egy akkora Adonisz, hogy a csajnak el kellett volna tőle alélnia, és a karjaiba omlania. Olyan szinten, hogy lehet akármekkora bunkó, egy ilyen jó pasi megengedheti magának.
2023. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás a pofon, persze az sem mindegy, hogy csak meglegyintett, vagy erőből ütött, ez nem derült ki. Ez egyébként abból a szempontból is érdekes, hogy lehet-e még esélyed, mert, ha tetszel neki és csak a tiszteletlenséget akarta ilyen heves formában visszautasítani, akkor azért nem üt meg erőből. Szóval nem lehet ezt így megmondani, kijelenteni, hogy biztos nincs esélyed. Ha lesz rá alkalom, kérj bocsánatot aztán majd a reakciójából látni fogod, hogy mi a helyzet.
2023. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!