Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt szerintetek? Jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt szerintetek? Jogos volt a pofon? Ezért?!

Figyelt kérdés

Tetszik egy munkatársnőm, és valahogy szóba került, hogy kinek milyen típusú férfi/nő az ideálja, az esete stb., és elmondta, hogy neki milyen típusú férfi jön be, és én is elmondtam, de hozzátettem, hogy őt (munkatársnőm) mondjuk megdugnám, de nem ezt akartam mondani, reflexszerűen adott egy lángost.


Jogosan? Pedig pont mondani akartam, hogy nekem ő speciel tetszik, és talán munkán kívül összefuthatnánk valamikor, de akkor ezek szerint már esélyem sincs?


Ötletek, hogy hogyan tudnám kiengesztelni, ha megharagudott rám?



2023. aug. 6. 17:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

"Ezután sincs esélyem?"


Nálam nem lenne egy ilyen megnyilvánulás után.

2023. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Megkérdezhetem, hogy te mit éreznél és hogy reagálnál, ha lenne egy homoszexuális vagy biszexuális kollégád, és egy nap azt mondaná a neked munkahelyen, hogy neki az izmosabb felsőtestű, formásabb fenekű férfiak jönnek be, de azért téged is megdugna?
2023. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, biztosan nem vágnék pofon ilyenért senki, de mint férfit, leírnám, max. egy távolságtartó munkatársi viszonyt tartanék fent vele ezek után, a köszönésen túl csak az okvetlenül szükséges kommunikációval.
2023. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Lesz itt még pofon, úgy látom 🤪

#6

2023. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem tetszett neki a válaszod, de finomabban közölve: csak ezért adta a "lángost". Most elvonult, elgondoolkodik a dolgon, de szerintem esélyes lehet a dolog folytatásra, csak ne legyél ennyire hírtelen-kimondó!
2023. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%

Egyszer a már párommal beszéltünk arról ki kivel feküdne le, én hülye arra számítottam hogy senkivel xd. Már az is rosszul esett, de emiatt szakítani?

Ha ezt az elején mondja akkor tuti annyi is volt

2023. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Remélhetőleg elszúrtad. Már most se felel meg neked külsőre, más nők az ideálod és még hangoztatod is, a módszered az, hogy leépíted a barátnőd önbizalmát, ha van, mert olyan nőd úgyse lesz, aki az ideálod.
2023. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
17%
Bár forró helyzet alakult ki köztetek, szerintem még messze nem reménytelen. Egy-két hétig semmi esetre ne nagyon keresd vele a kontaktust, csak köszönj neki és légy vele udvarias ha a munka úgy hozza, hogy bővebben kommunikálnotok kell. Akár még ráébredhet arra is, hogy egy fasza csávó vagy csak néha túl vakmerő. Egy pofon messze nem a világvége. Fasza gyerek vagy!
2023. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
27%

Munkán kívül miért találkoznál vele? Komolya szándékkal vagy csak megfektetnéd?

Szerintem állj majd elé és kérj bocsánatot.

2023. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy a pofon nem jogos. Az jogos, hogy kiakadt, de kezet nem emelünk egymásra. Az is bántalmazás. (17-es voltam.)
2023. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!