Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak semmire sem tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak semmire sem tartják a kolléganőik házasságágt?

Figyelt kérdés
Vezető beosztású ember, aki nagyon jól tudja, hogy családos nő vagyok, ő értelmes, elvált, szingli férfi. Mi a fenéért kell kinyilvánítania az érzéseit? Mi jár ilyenkor a fejetekben? Vagy épp az, hogy lejjebb tódul a vér, és azért nem marad az agynak? Mikor fiatal lány voltam, ha erősen szimpi is volt a családos főnököm, mélyen hallgattam, titkoltam, nem hogy még színt valljak...

#nyerítés #Másférfi #Feleségére
2023. aug. 12. 14:59
 1/9 anonim válasza:
34%

A nunid kell neki.

Kanos.


Ezt meg kell értened..

2023. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy férfi bepróbálkozott nálad, még nem mind ugyanolyan. Hogy ő miért csinálta, azt meg honnan tudnák ismeretlenek. Tippre ilyen az értékrendje és azt hitte, a tiéd is, vagy akár, hogy megfélemlíthető vagy, ha a főnököd.
2023. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy te nemet mondtál házas nőként, a következő házas nő meg lehet igent mond neki.
2023. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Vadászösztön. Egó növelés kell neki. Kapuzárási pánik... Akit lehet, behálóz, ettől csökken a feszültség benne. Nem minden ember ugyanolyan.
2023. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1.3.4. Köszi. Sejtettem, mégis józanító a válaszotok. Naná, hogy nem.🙂

Éljen a hűség!!!

2023. aug. 12. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Te most egy (azaz 1) esetből vontál le általános következtetést 4 milliárd emberre nézve?


Csak azért kérdem, mert fordíva sem szoktuk szeretni a "Pirike csúnyán viselkedett, minden nő hülye" megfejtéseket.

2023. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy most, hogy nem vagy fiatal lány, kell az a szottyadt .csád bárkinek is?

Inkább az a bajod, hogy nem kell már, de te is fordítva hisztizel szokás szerint.

2023. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sokadik eset...csak eddig nem a felettesem volt...
2023. aug. 12. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy annyira rád hajtott? Egy-két flörölő pillantás nem jelent semmit...
2023. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!