Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedêsnél szorongást vált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedêsnél szorongást vált ki,ha Facebookon beszélek a sráccal ,és utána találkozni is sokkal nehezebb?Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem volt túl sok jó tapasztalatom internetes ismerkedéseknél,de ma egy boltban egy srác szimpatikus volt,és én is neki igazából.

Zavarba volt,nagy nehezen meg kérdezte ,hogy van e kedvem vele beszélgetni,így megadtam neki a nevem és bejelölt,aztán rám írt.

Nem akarok bunkó lenni meg semmi,de félek ha üzenetben sokat beszélünk akkor annál jobban fogok szorongani.

Ugye teljesen spontán találkoztam vele,így nem izgultam és közben miközben személyesen beszéltünk nem szorongtam

De így,hogy már minden tervezett ha találkozunk,így másabb.

Írnék neki nagyon szívesen,de így nem akarok,és nem tudom van e értelme így ismerkedni akár,vagy hát nem tudom.

Bárcsak ne szoronganék ennyire.

Ha minden spontán jönne mindig,sosem lenne időm a szorongasra.Mi lenne a megoldás?


2023. aug. 12. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Gyakorlás. Az biztos kell.
2023. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Vagy addig erőlteted, amíg rá nem jössz, hogy ettől még felesleges szorongani vagy ha van pénzed, akkor pszichológus.
2023. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!