Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másokkal is megesik gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másokkal is megesik gyakran, vagy én vagyok ennyire elcseszett?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során 37 éve, csak olyan nőkkel sikerült megismerkednem akik házasok, vagy élettársuk van van ahol gyerek is van, egyébként mindegyik nagyon szép nő volt de csak ilyen foglalt nők ismerkedtek velem, és akik kezdeményeztek elsőre.


Általában 1 évig tartottak, vagy picit tovább, de érdekes mód utánam mindig rendbe jött a kapcsolatuk, vagy elváltak és új életet kezdtek máshol mással, szóval utánam mindig helyre jött a kapcsolatuk életük.


De ugyanakkor egyedülállók sorra elutasítanak, ami egyébként úgy gondolom, hogy amiatt lehet, mert nem vagyok valami jóképű.


el lehet ítélni, de az a része nem érdekel, hogy kapcsolatban lévővel jöttem össze.


2023. aug. 13. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Na ez az ami a csóróság miatt van sajnálom. Ezek a nők ülnek a biztosban és szórakozgatnak. Az hogy szépek, az épp elég baj, hogy mennyi az ilyen romlott csicsa nő akik így behülyítenek egy csomó pasit.
2023. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem dicsekednék vele helyedben.
2023. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyi az egész, hogy szingli nőknek azért nem kellesz, mert sugázod magadból, hogy kapcsolatra nem vagy való.

Csak úgy szexelni egyik se akar veled, míg a foglalt nőknek hiányuk van és téged választanak, de egyedülállókénr bottal nem nyulnanak4hozzad, vagy szintén csak kamatyolásra lennél jó.

Vannak erkölcsös és erkölcstelen nők, az első típus szerelmet keress a szerinte megfelelő személyben - ami te szerintük nem vagy és a második fajta meg nyugodtan szexelget, nem keress partnert komoly párkapcsolatra (csalódott eleget, szeret "élni") és azoknak pontosan jó alany vagy, hogy kieljek magukat.

2023. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha egyébként empatikus személyiség vagy,aki önbizalomhiányos is,akkor kitűnő céltáblát látnak benned az efféle kötődésképtelen vagy csalfa emberek.A normálisabbak közül a krém meg már elkelt.

Amúgy nem vagy ezzel egyedül,sokan emiatt szinglik negyven körül is,csak nem beszélnek róla szívesen.Persze ez abban is gyökerezhet,hogy a rossz tanult minták miatt mindig az elérhetetlen kell tudat alatt,ami nem lehet soha igazán a tiéd.

2023. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Inkább ki kellene nyitnod a szemed hogy az ilyen nők milyen rondák a sminkjük meg a pakolásaik alatt, amire csak azért van idejük mert a férj tolja haza a lóvét. Melletted pláne rondák lennének, se szépítkezés se pihenés, csóróval robotolnának olyan rondák lennének rájuk se ismernél.
2023. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
5, ez igaz bar smink nelkul is szep lenne, mert mar a sebesz elintezte ugy 5-10 evre :D
2023. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg a természetes élethű utánzat smink tetkó a drága helyen, mert átlag olcsó helyeken vicc hogy milyen szemöldököt meg szemet tetoválnak.
2023. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Biztos csóró vagy.
2023. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!