Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van ilyen elcseszet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van ilyen elcseszett életem?

Figyelt kérdés

A családommal nem jövünk ki jól. A kölsőm sem a legjobb. A nagy szerelmem végig hazudott. Meg még sorolhatnám.

És még csak 16 vagyok :(



2014. márc. 1. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nyugalom, lesz ez még rosszabb is!
2014. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szúúszááá! Szúúúszáááá... ebben az elcs***ett világban mindenki ezernyi bajt sorolhatna fel! Tegyél ellene,hogy ne legyenek ilyen gondjaid,és akkor nemkell panaszkodnod sem! Tudod nincs lehetetlen,csak tehetetlen! Béke
2014. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.hát köszi ez nagyon bíztató :(
2014. márc. 1. 10:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Az ellenségeidnek az a legnagyobb öröm, ha téged bánkódni látnak.
2014. márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet....
2014. márc. 1. 10:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked legalább van valakid...
2014. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal rosszabb életek vannak. Én kétszer idősebb vagyok nálad, és láttam már pár dolgot.


Képzeld el azt, hogy meghal a kisgyereked és a férjed autóbalesetben, és te ott állsz egyedül a világban a fájdalmaddal. Hol van ehhez az, hogy "a külsőm sem a legjobb"?


Vagy hogy az üzlettársad mindenben hazudott és kiforgatott végül, te pedig elveszíted minden pénzed, a házad, és hajléktalanként állsz kétségbeesve.


16 évesen most éled át a világfájdalmad, de hidd el, egy nagy LÓTÚRÓ az, amit te mondasz, és nem elcseszett élet.

2014. márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az általános problémáid még szaporodnak majd, ahogy idősödsz. De később kinőve a kamaszkort jobban bírod majd őket. Tudom, hogy nem vigasztal, de a te korodban elég általánosak ezek a gondok.
2014. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha változást szeretnél kérdező,akkor kapd össze magad és próbálj a szüleid kedvére tenni,legalább addig,amíg nem leszel teljesen önálló.(vagyis a következő 5-6évben!)Próbálj velük jó kapcsolatban lenni,ha valamit tiltanak,akkor hidd el,azt okkal teszik!Ők csak jót akarnak neked!


Tartsd rendben és tisztasában a szobád,készítsd el a leckéd,legalábbi napi 1-2órát tanulj, hogy legyen valaki belőled és a szüleid büszkék lehessenek!


Próbálj többet sportolni,növeszteni a hajad,ápolni a tested, hidd el,ettől majd belül is jobb lesz!

2014. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem vagy egyedül.

Az én családom se a legjobb. A külsőmmel se vagyok elégedett. A szerelmi életem meg egy 0.

Annyi a különbség hogy én jóval idősebb vagyok nálad.

2014. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!