Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ilyen férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van, lassan egy éve itt dolgozom, nem tudok még sokat s kollégákról.


Az egy kollégámmal nagyon mrgkedveltük egymást érezhető köztünk a feszültség, én többet érzek iránta úgy, érzem. Nagyon fura volt, hogy érdeklődik felőlem, de nem hívott el soha. Egyik nap vettem a bátorságot és megirtam neki, hogy kedvelem, többet jelent nekem, mint egy kolléga és fura volt, hogy ott mennyire semleges velem. Nem mondta, hogy kölcsönös és azt sem, hogy nem. Nem mer a szemembe nézni élőben azóta.


Éreztem, hogy valami nem oké itt, így finoman elkezdtem érdeklődni utána kollégáktól.


Hat azt hittem össze esek, amikor megtudtam, hogy élettársa és ég, 10 éves kisfia van. Soha, de soha nem beszélt erről, csak magáról.


Szerintetek létezik ilyen ember, talán kölcsönös, de a család miatt nem lépett felém? De akkor miért engedte, hogy közelebb kerüljek, nem testileg értem.


Nagyon szarul vagyok, egy világ dőlt bennem össze. Azt hittem csak bátorítani kell, erre megtudom, családja van.


2023. aug. 13. 12:14
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, kicsit elirtam pár helyen, de teljesen szétestem.


Azóta is néz, oda jön, de az asztalt nézi, nem néz a szemembe. Szerintem tudja, hogy megtudtam vagy nem értem ha semmit nem akar, miért keresi még a társaságom.

2023. aug. 13. 12:16
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedvel, azt hitte, hogy csak barátok vagytok. Nem akart tőled többet.

Fogadd el. Ez van.

2023. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%
Mert szexre jó lennél neki és azt hitte, hogy csak kósza numeraként tekintesz rá, nem érzelmileg.
2023. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Te rontottad el ott ezt az egész sztorit, hogy előbb kellett volna a kollégáknál érdeklődni (diszkréten) a másik családi állapotáról, és ha egyedülálló, akkor leírni neki az érzéseidet. De te fordítva csináltál mindent.

Egyébként egy csomó házas van úgy, hogy időnként flörtöl másokkal, de csak azért mert ezzel a saját egóját simogatja. Ha látja hogy bejön másoknak attól érzi magát jobban. Van aki ezek után tovább is lép és megcsalja a házastársát, és vannak akik csak szórakoznak másokkal és a flörtön kívül nem mennek tovább.

2023. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Ezt én nem szimpla flörtnek éreztem, nehez ezt leirni. Egy nagyon komor embert képzeljétek el, aki ha meglátott, ragyogó szemmel nézett rám, széles mosoly, többször bekacsintott, ha valahol ott vagyok és bele, meglát, rögtön jön oda hozzám beszélgetni, ha többen vagyunk látom, hogy néz távolról. De semmi szexuális megjegyzése nem volt, nem kezdett úgy ki velem.


Tisztelem benne, hogy család centrikus, csak nem értem ez mire is volt jó?

2023. aug. 13. 12:26
 6/31 A kérdező kommentje:
Lehet ezzel én " rontottam el", de itt nincs miről beszélni, családja van, tabu. Csak qvara szarul esik. Egy nagyon rendes srácnak ismertem meg és csalódnom kellett
2023. aug. 13. 12:28
 7/31 anonim ***** válasza:
Gondolom korkülönbség is nagy köztetek
2023. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy belédszeretett, de otthon az asszony viseli a nadrágot és nem mer lépni.

De az baromira furcsa, hogy egy éve ott dolgozol, mindenki látta hogy bejöttök egymásnak, de senki nem tett még egy elejtett megjegyzést sem, hogy ugye tudod, hogy a Ferinek élettársa és gyereke van?

Egy munkahelyen semmi nem marad titokban, legkevésbé az, ha valakinek családja van.

És az is furcsa, hogy ez alatt az idő alatt nem startolt rád másik pasi sem a melóhelyen, ha te köztudottan egyedülálló vagy.

2023. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugodj le, adj magadnak pár napot, egy hetet, hogy leülepedjenek benned a felkavart érzelmek. Aztán tisztább fejjel könnyebb lesz gondolkodnod.
2023. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
35%
Fú de gáz
2023. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!