Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ilyen férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van, lassan egy éve itt dolgozom, nem tudok még sokat s kollégákról.


Az egy kollégámmal nagyon mrgkedveltük egymást érezhető köztünk a feszültség, én többet érzek iránta úgy, érzem. Nagyon fura volt, hogy érdeklődik felőlem, de nem hívott el soha. Egyik nap vettem a bátorságot és megirtam neki, hogy kedvelem, többet jelent nekem, mint egy kolléga és fura volt, hogy ott mennyire semleges velem. Nem mondta, hogy kölcsönös és azt sem, hogy nem. Nem mer a szemembe nézni élőben azóta.


Éreztem, hogy valami nem oké itt, így finoman elkezdtem érdeklődni utána kollégáktól.


Hat azt hittem össze esek, amikor megtudtam, hogy élettársa és ég, 10 éves kisfia van. Soha, de soha nem beszélt erről, csak magáról.


Szerintetek létezik ilyen ember, talán kölcsönös, de a család miatt nem lépett felém? De akkor miért engedte, hogy közelebb kerüljek, nem testileg értem.


Nagyon szarul vagyok, egy világ dőlt bennem össze. Azt hittem csak bátorítani kell, erre megtudom, családja van.


2023. aug. 13. 12:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert simogatta ez egóját ahogy hajtasz rá, ennyi a történet. De amúgy esélyed sincs.
2023. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Ennél csak az lett volna "jobb", ha le is fektet, aztán most elkezdenél kavarni, hogy az "asszony" megtudja, hogy mennyire szemét a férje...

Nektek már semmi nem jó, nők? Ha szeretővé tesz, akkor azért szemét a pasi, ha meg nem tesz szeretővé, mert családja van, akkor meg azért? :D

2023. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
50%
Tehát, vannak e hűséges emberek, akik nem dobják el a családjukat, mert cukin rájuk mosolyogsz? :D Természetesen vannak. Ez komolyan hihetetlen számodra? Ne gondold, hogy nem NPC vagy.
2023. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
8-as nem napi 8 órában dolgozom ott, nem akarom leirni a munkám, mert ki tudja ki olvassa az oldalt, heti 3 napot vagyok ott. Mint fentebb írtam, így nem is volt alkalmam barátkozni és megismerni kollégákat. Csináltam a dolgom, és pont. Ő kitűnt, mert nyitott felém és kereste mindig az alkalmat a beszélgetésre. Hogy értsd oda megyek, élvezem, amit kell, nem írom le és távozok. Ahogy, oda mentem mindig pár per eltelt, alig kezdtem bele és már jött oda. Vele ott a legszorosabb a kapcsolat, másokkal szia, szia, mi újság stb.
2023. aug. 13. 14:28
 15/31 A kérdező kommentje:
Hetes: 3 év a különbség köztünk az ő javára.
2023. aug. 13. 14:29
 16/31 A kérdező kommentje:

12,


Hat már ne is haragudj, de legyen szerető az, akinek két anyja van. Én ebből nem kérek, sem Tőle, sem mástól.

2023. aug. 13. 14:30
 17/31 anonim ***** válasza:

"Hat már ne is haragudj, de legyen szerető az, akinek két anyja van. Én ebből nem kérek, sem Tőle, sem mástól."

Akkor Te egy tisztességes lány vagy!

2023. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Nem azért jöttem ide egy kérdéssel, hogy hogyan szeressem el, leszar. om ezentúl. Csak próbálom megérteni, mert bánt.

2023. aug. 13. 14:37
 19/31 anonim ***** válasza:

Figyelj,szerintem ez nem a te hibád,de tényleg érdemes lett volna előbb informálódni vele kapcsolatban,mint lépni!Illetve először csak meginvitálni kettesben valahova és nem rögtön kiteríteni a lapjaidat.

Az szép dolog egyébként,hogy bátran mertél lépni felé,de tudod,nem érdemes kiadnod magad,amíg nem vagy biztos a másik hátterével kapcsolatban.Ez most jó tanulópénzként szolgált számodra.

Amúgy a pasasra kár haragudni, legalább nem élt vissza a helyzettel,holott simán megtehette volna.

2023. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Amiatt haragszom rá, hogy miért teremt egy ilyen helyzetet, ha tudja, családja van?
2023. aug. 13. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!