Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólíthattam volna le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólíthattam volna le a lányt az adott szituációban beégés nélkül?

Figyelt kérdés

Lakótelepi parkban leültem egy padra, két pad volt, kb 2-2 méteres pad 2 méterrel egymástól. Én a jobb oldali padon ültem. Majd 10 perccel rá megjelent egy biciklis lány. Nagyon szép volt, barna haj, nem túl vékony de nem is kövér, izmos combok vékony testalkat, kerek keblek. Szép ruha, olyan 25-30 között lehetett.


Csend volt, árnyékban voltunk, madárcsicsergés és kb senki sem jött arra. Ott ültünk egymás mellett némán majdnem 1 órán keresztül, néha a telefonját nyomkodta néha meg maga elé nézett. Időnként pozíciót váltott pl felhúzta a térdét, keresztbe tette a lábát stb.


Gondolkodtam, de nem találtam semmilyen indokot, hogy megszólítsam, ahhoz túl messze ültem. Odaülni mellé nem akartam (úgyis elment volna nagy valószínűséggel) stb. Az utolsó 1 percben leejtette a kulacsát, akkor már felálltam volna odamenni felvenni neki de 3 másodperccel később fel is vette.


Ki mit mond, mi lett volna a megoldás? Téma nem igazán volt. Egy üres délutáni lakótelepi park közepén voltunk, 1-1 pad 2 méteres távolságra egymástól. Nekem nem volt ötletem sajnos.


2023. aug. 15. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy park amit elleptek a drogosok. Valószínűleg erre gondolhatott.
2023. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!