Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz voltam? Még nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz voltam? Még nagyon a történtek hatása alatt vagyok!

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam hogy szociális szorongásom van, nem annyira vészes, de azért nehezen megy minden társasági élethelyzet, kapcsolatteremtés, kapcsolatépítés.37 éves vagyok.

Délbe kajáltam a szüleimnél,hazafele sétáltam egyet a belvárosi sétálóutcán,és beültem egy kávéra az egyik étterem, vagy kávézó teraszán. Nem messze tőlem ült két nő.30 körüliek. Az egyik olyan hatással volt rám, amilyenre még soha senki.Számomra tökéletes volt.Nem nagyon bírtam elvenni a tekintetem róla.Volt már ilyen vagy hasonló eset valakivel mikor azt érezte hogy egyszerűen muszáj a másik tudtára adni a gondolatait? Ilyen helyzetben mindig egy nyuszi voltam.De most franc se tudja mi jött rám, fogtam magam és odamentem a nőhöz, leültem a mellette lévő székre,felé fordultam és elmondtam neki hogy még soha nem láttam ennyire vonzó nőt, mintha egy hatalmas mágnes lenne benne,és óriási hatással van rám, ami lehet nem látszik kívülről, de belül izzik bennem minden.Tovább folytattam hogy az arca teljesen beleivódik az agyamba és később bármikor is előjön az emlékezetembe feldobja, megszépíti a napomat.A szemei, a tekintete pedig teljesen zavarba ejt, mégis állandóan azt keresném.

Ezt nagyjából így gyorsan elmondtam neki.A nő köpni nyelni nem tudott, egymásra néztek a barátnőjével.Miközben beszéltem pirult és kellemetlen helyzetben érezhette magát, de néha félig elmosolyodott.Én felálltam,elköszöntem tőlük, bementem a benti részbe kifizettem a kávém, és gyorsan elhagytam a helyszínt :)

Mivel viszonylag közel voltak az asztalok és sokan voltak, így a közelben lévők mind hallották, és így közönsége is volt a dolognak.Ahogy elmondtam és felálltam már a szorongás tört rám és nem éreztem jó ötletnek,úgy éreztem hogy nagyon gáz volt és beégettem magam.



2022. aug. 6. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%

Szóval ránéztél valakire és eldurrantál.


Szánalom

2022. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Van ilyen. Jól tetted
2022. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1

Nem igazán a testiség vezérelt!

Inkább úgy mondanám hogy belobbant a szikra!

2022. aug. 6. 15:58
 4/22 anonim ***** válasza:
99%
Hát nézd... Kicsit fura lehetett, de ki tudja, talán jól esett neki. Ha meg nem, akkor előbb-utóbb mindketten kiheveritek.
2022. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A többség általában nem szereti egy idegentől az ennyire direkt dicséreteket. De nem gondolom, hogy ez olyan hú, de gáz dolog lenne.
2022. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Lehet imponalo volt neki, lehet gaz. Mivel nem ismerhetjuk nem tudjuk megallapitani. Ez ugyanolyan mint leanykeresnel, valakit kiraz a hideg nyilvanos helyen torteno terdreborulasnal, valakinek meg ez a minimum.


Mivel megtortent megtortent, szoval kar ezen mar gorcsolni. Jovovel ha ilyen tortenik inkabb tartsd meg ezeket a gondolataidat arra amikor mar intenziven a randizas faziasaba vagytok negyszemkozt.

2022. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj hogy amíg nem látod újra nem igazán fog kiderülni
2022. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7

Igazából láthattam volna most is a reakcióját, miután feleszmél a kezdeti megilletődöttségén, vagy meglepődöttségén. De nem vártam meg míg magához tért.

2022. aug. 6. 16:53
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nem beégés!

Megsértetted?

Nem!

Suttyó voltál?

Nem!

Őszinte voltál?

Igen!

Hát már ez is baj?!

(én a helyedben a jövő héten ugyanakkor ugyanoda ismét beülnék... hátha a nő is ugyanúgy érezte a te belső zöngéidet!)

2022. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Lesokkoltad szegény lányt🙈
2022. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!