Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitanatok a parotokkal(evek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanatok a parotokkal(evek ota egyutt vagytok)ha minden egyes veszekedeseteknel rairna egy random lanyra,megmutatna a beszelgetest,es zsarolna titeket ha nem terdelsz le es kersz tole bocsanatot akkor atmegy hozza es lefekudnek?

Figyelt kérdés
Most epp azert veszett ossze velem mert elfelejtettem neki visszairni mert takaritottam es nema uzemmodban voltam.

2023. aug. 15. 16:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Úristen..

Ilyen gáz férfiak hogy létezhetnek?

Itt teljesen mindegy milyen kötődés van,ezt el kellene engedni..a szolgákat szokták letérdeltetni..

2023. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van kötődés a részedről, ha a férfi részéről nem. Nagyon szemét, nem normális lelkileg, te is ki vagy szolgáltatva a kénye-kedvére, és az idegen, random csajok/nők privát levelezését is mutathatja boldog/boldogtalannak. Nagyon aljas. Ne mondja senki, hogy megérdemlik, mert azonnal rárepülnének a f.rkára, mert egy privát levelezést, fotókat nem illik másnak mutogatni. Amit a kérdezővel tesz, az is aljas, de amit az idegenekkel, az is.
2023. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy szado-mazo (S/M) kapcsolat, amit te élvezel.

Szerintem ezt te is jól tudod, és szereted a szereped, csak most most kissé bizonytalanná váltál.

Ha elhagyod, akkor te is szenvedni fogsz ugyanúgy, mintha éketwd végéig vele maradsz.

Egyetlen kiút létezik: egy jó pszichológus

2023. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

8 éve tűröd!

Szerintem teljesen mindegy mit írunk,úgyis azt csinàl veled,amit akar és hagyod neki!

2023. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!