Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nő nem tud lúzer lenni?

Figyelt kérdés

Nincs lakása? Nincs kocsija? Nincs jogsija? A szüleivel él? Nincs jó fizetést biztosító szakmája? Nincs karrierje? Túlsúlyos? Nem nagy dumás?


Ha egy nőről van szó senki nem gondolja róla azt, hogy ez a nő lúzer lenne, akár ezek közül 1 igaz rá, akár az összes. Fel sem merül. Ellenben ha egy férfire a fentiek közül már 1 igaz, sokszor attól is lúzernek tartják és persze ha minél több, annál inkább. Milyen mágikus pajzs védi a nőket, amitől ők nem tudnak lúzerek lenni?


2023. aug. 18. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a férfiakon áll. Ha kicsit nagyobb elvárásokat támasztanátom, és nem dugnátok meg mindenkit, aki él, akkor talán más lenne a helyzet.


Amíg a férfiak nem növesztenek némi önbecsülést, addig a saját igénytelenségük áldozatai maradnak.


Titeket pl mi akadályoz meg abban, hogy egy stabil anyagi háttérrel rendelkező nőt keressetek?

2023. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
én elég sok nőt lúzernek tartok.
2023. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Én ugyanolyan életképtelennek tartok egy nőt, aki a szülein élősködik, mint egy férfit. Ugyanúgy nem érzem, hogy egy ligában játszunk, ha tanulatlan, igénytelen, lusta, mint egy férfi esetében. És épp úgy nem fog soha a barátom se lenni valószínűleg, több meg ugye a neméből fakadóan nem is lehetne.

Nálam ilyen jellegű kettős mérce nincs, úgy általában nem értem, miért jó, ha a fentiek igazak valakire. Az, hogy nincs saját ingatlanja egyébként szerintem továbbra se gond a többségnek. Az, ha otthon lakik 30-40 évesen már inkább. Ha "nincs jó keresete" de kén,elmesen fenn tudja magát tartani, akkor megint csak nem gond azoknak, akik nem keresnek kategóriákkal jobban. A karrier megint helyzet függő. Bizon,os szakmákban nem értelmezhető a karrier kifejezés, de, azt én sem értem, mikor valaki alacsony presztízsű munkát végez, főleg, ha még rüghelli is. Ha valaki biztonságiőr 180 ezert nettóért és nem tesz semmit, csak nyíg, az valóban lúzer. Nem a munkája, hanem a hozzáállása miatt, bár a kettő összefügg.

És attól, hogy nem tekintek vesztesnek valakit, még nem jelenti, hogy föl tudok rá nézni, vagyis, simán lehet, hogy elutasítom.

Szóval ez lényegesen összetettebb annál, mint amit a kérdés sugall.

De,vannak vesztes nők is, legfeljebb van az a férfi réteg, akinek már mindegy, csak nő legyen. Ezt értelmezed félre.

2023. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Dehogyisnem... saját korábbi önmagam a legjobb példa erre.
2023. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Csúnyaság, túlsúlyosság. Nőknél ilyenek számítanak hátránynak, esetleg ha van már gyereke.
2023. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert nőnél lehet vonzó az aki szerencsétlen. Volt egy csaj akit ott hagyott a férje, mert talált egy másik nőt és volt már 2 gyerekük is. Nem volt állandó állása, váltak és még túlsúlyos is volt. De mindig nagyon kedves volt velem, meg a hangja is már alapból nagyon kedves volt. Jót szexeltem vele. De a lúzerség kritériumai igazak voltak rá. Szinte mind!


Szerintem nőnél ezek a tényezők nem játszanak. Még csak extrán jól sem kell kinézzen. Adjon a higéniára és legyen jó társaság egy férfi számára.


Meg most csak egy hülye példa látsz egy nőt aki le van robbanva a kocsijával és ott szerencsétlenkedik, nem tudja kicserélni a kereket. Egy pasinál ez lúzer. Még egy kereket sem tudsz kicserélni te szerencsétlen? Hangozhat el egyesek szájából!

2023. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Nincs igazad. Rám minden igaz, amit összefoglaltál a leírásban és rohadtul lúzernek tartanak, volt aki az arcomba is megmondta. Más barátoknők pedig szimplán nem hívnak meg magukkal, ha menni kell ide-oda, olyannyira szégyen velem megjelenni.
2023. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Abban igazad van, hogy kicsit felemás a megítélés. De mondjuk a nőt meg ezerszer inkább ítélnek el a szexuális partnereinek száma, az alkoholfogyasztása, a trágár beszéde vagy az igénytelensége miatt, mint egy férfit. Nyilván nem oké a kettős mérce, de sajnos ez van.
2023. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudjuk, mindenkinek rossz, mindenki áldozat, senki nem él traumák nélkül...
2023. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ó, dehogynem tud. Nekem is volt ilyen korszakom.
2023. aug. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!