Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől van hogy manapaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van hogy manapaság hatalmas önbizalommal hajtják el a férfit kimondottan nem dekoratív, nem túl vékony nők is?

Figyelt kérdés

Ez az Internetes ismerkedés hatása? Vagy régebben is ekkora egója volt ezeknek a nőknek?


F/32


2023. aug. 21. 08:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
21%
89. Ez így van, a baj ott kezdődik hogy nem tudnak az emberek ismerkedni! A fontos dolgokat kerülik vagy nem is tudják hogy mik is azok. Esetleg félnek tőle, a lényeg hogy legyen fix szex, meg körbe legyenek rajongva. A nők 22-es csapdája hogy azt szeretik hallani ami melengeti a szívüket, de ezt olyan könnyen elhazudják a pasik. Sajnos az van, hogy a nők ostoba döntésik következménye a sok-sok válás, ugyanis kilométerekről látszik kívülről hogy alkalmatlan hapsihoz mennek hozzá. A férfiak többségének nem egészséges önbizalma van, hanem szimplán csak bután nagyképűek a semmire. Na ezt nem veszik észre a nők, azt hiszik megfogták az Isten lábát. Persze pár év és érzik hogy elbszták, de akkor meg már a hátuk közepére sem kívánják a férjüket.
2023. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 anonim ***** válasza:
100%

"a nők ostoba döntésik következménye a "


Mucuka, a házasság két ember döntése, és nem a nagyképűség miatt mennek hozzá. Jol hallom, hogy már megint arra akarsz kilyukadni, hogy bezzeg azok a "rendes, jó fiúk" sokkal jobb választás lett volna?

Kétlem.

2023. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 anonim ***** válasza:
13%
92. Pedig az van, hogy az élet lehozza a meccseket, és biza a nők rossz döntésit pontosan az érintett nők nyögik. Mucuka! Tudod mennyi kapcsolat van úgy, hogy a férfi csak azért van benne, mert nincs más vagy nincs jobb? Ezt meg ha egy nő nem veszi észre, akkor így járt! Meg tudu mennyi nő gondolja azt, hogy kifogta a macsót, a főnyereményt, minden nő vágyát, és persze hogy majd most ő nála megváltozik? Mucuka! Nektek a jófiú csak cselédnek kellett mindig is, a jófiú az unalmas. Ebben egyetértünk. Egy kapcsolatban a női energiák ugyanúgy léteznek mint a férfi energiák, és a kettő nem keverendő össze. Ha minden jó, akkor ez a két energia harmonizál egymással. Ez már mást történet, ebbe bele se menjünk. Veletek az a baj, hogy olyan könnyű titeket megvezetni, hogy az már fájó! Oké, ez így nem igaz, inkább úgy fogalmazok, hogy a tartással, önálló gondolkodásra képes nőket nem, akik nem csak az érzelmeikre és szexuális vágyaikra építenének családot. A többiek meg mint mondtam így járnak, jártak. Ti szakítottátok azokat a virágszálakat, kis idő aztán a tündöklős csoda elég büdivé válik. Ez van!
2023. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 anonim ***** válasza:
100%

93. Mi a garancia arra, hogy egy "jó fiú" a jó döntés? Belőle is válhat megcsaló/bántalmazó, ő is simán leléphet a családot hátrahagyva.


"Oké, ez így nem igaz, inkább úgy fogalmazok, hogy a tartással, önálló gondolkodásra képes nőket nem, akik nem csak az érzelmeikre és szexuális vágyaikra építenének családot."


Szexuális vonzalom nélkül hogy működhet egy kapcsolat jól? Nektek férfiaknak is kell az, hogy a nő vonzódjon hozzátok, nem? Vagy elég, ha tengeri csillag pózban hagyja magát megdugni egy életen keresztül? Akkor meg az lenne a bajotok, hogy prűd, és nem hajlandó erre meg arra.


"Ti szakítottátok azokat a virágszálakat, kis idő aztán a tündöklős csoda elég büdivé válik. Ez van!"


Egy nem vonzó férfi mellett a kezdetektől nincs tündöklő csoda, így az már akkor rohadt büdös.

2023. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 anonim ***** válasza:
0%

94. Egy jó döntés akkor születik meg, ha mi magunk is eléggé érettek és fejlettek vagyunk hozzá! Az vajmi kevés hogy szexi, van kivel összebújni, meg van kivel kirándulni. Tulajdonképpen ennyi a női igényszint, és ezen nem kell megsértődni. Innen nem nehéz idővel kiábrándulni! Ezen kívül óriási a kínálat, legtöbben nem fektetnek energiát a valódi, mély ismerkedésbe, hiszen bármikor jöhet az új, ha nem működik valami.


Dugás, filmezés, kirándulás, dugás, szex, dugás, kirándulás, filmezés... Majd ezt követi a házasság. Csodálkozol a válások számán? Hát én nagyon nem!

2023. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 anonim ***** válasza:
100%

"ulajdonképpen ennyi a női igényszint,"


Ugyan már! Pont a pasik jelentős része az, akiknek minden mindegy, csak fiatal legyen és jól nézzen ki, akkor is, ha ők maguk vének és rondák.

2023. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:
0%

96. Igen, igazad van! Na de ki fekszik be az ilyen pasik alá? Ki mond az ilyen nulláknak igent? Pont erre célzoj amikor a nők felelősségét ecsetelem. Szex kizárólag akkor van, amikor egy nő igent mond. Az is kizárólag a nő hibája ha összeállt egy impotenssel. Én férfiként görcsöt köthettem a derekamra akkor sem volt szex ha a párjaim nem akarták. Sőt, jelenleg a házasságomban is akkor van ha a feleségemnek úgy van kedve. Sőt, az összes ismerősömnék is akkor van. Ha én ma szeretném, ő meg nem, akkor nem lesz. A szex minősége sem múlik rajtam. Még mielőtt fogást keresnék rajtam, 3 munkahelyen dolgozom, két háztartást viszek, 5 ingatlant felügyelek, főzök, bevásárlok, fúrok, faragok, hegesztek, programozok, egy komplett megyét vezetek. Mert tudom hogy az jött volna hogy értéktelen vagyok és semmit sem csinálok. Apropó, érzelmileg, kommunikáció terén is magasan hozom a bőven elég szintet.


Nem tagadom, szoktam ismerkedni, elég sok nő elmesélte az életét, akár innen a gyk-ról is. Gyalázatos férfiakhoz voltak kêpesek hozzá menni, de ezt be is ismerik. Életük legnagyobb tévedése volt. Miért? Mert szemet hunytak a tények felett. Erről beszélek én is!

2023. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mindig mindenről a nők tehetnek😒
2023. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 anonim ***** válasza:
100%

98, igen. Arról ha megerőszakolják őket.

És a vicc az hogy van aki tényleg így gondolja.

2023. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 anonim ***** válasza:
100%
97. (ma 09:27): Nem a 96. vagyok, majd reagál ő is, addig én rávilágítanék egy nem elhanyagolható, általad mégis lazán mellőzött tényre. Lehet, hogy a nő felelőssége, hogy kit, milyen férfit választ, de az nem igazán rajta múlik, hogy milyen a rendelkezésére álló választék! Én is, sokan mások is nagyon jól tudjuk, kit kellene választanunk - csak nincs elérhető vagy nem nyitott ránk. Akkor? Marad a tartós egyedüllét vagy a rossz választás. Nyilván e kettő közül az előbbi a jobb. Elméletben. Csak aztán jön, amire te is hivatkozol: betöltöd a 40-et, majd az 50-et, és egyedül vagy, ami egy "kicsit" más, mint 25 évesen egyedül lenni...
2023. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!