Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől van hogy manapaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van hogy manapaság hatalmas önbizalommal hajtják el a férfit kimondottan nem dekoratív, nem túl vékony nők is?

Figyelt kérdés

Ez az Internetes ismerkedés hatása? Vagy régebben is ekkora egója volt ezeknek a nőknek?


F/32


2023. aug. 21. 08:55
 71/109 anonim ***** válasza:
92%

"ról hogy a szórakozáson kívül a generációdat az ég világon semmi nem érdekli"


Besavanyodott nyugget duma. Ötven éve is ezt mondták.


1. soha nem egy generáció bizonyít.

2. Nem ti neveltek minket ilyenné?

2023. aug. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 anonim ***** válasza:
0%

1. Ez igaz.

2. Nem.


Azért az elég beszédes, hogy tizenévesek olyan agyhalott szinten állnak, hogy nem tudják megmondani hogy 3dkg az mennyi gramm. Vagy múltkor a strandon egy ránézésre 16 éves srác nem volt képes felfogni azt, hogy ha egy Euro 380Ft, akkor 100 Euróért mennyi Ft-ot kellene fizetni. Mondhatod hogy ez nem általános, pedig nagyon az. A családunkban Óvónőtől egyetemi tanárig minden szinten van pedagógus,

bőven látszik a tragikus jövő. Ez nem csak a tudásra értendő, hanem arra is hogy nulla önfegyelem, nulla kitartás jellemzi általánosságban a fiatal generációt. Az érzelmi instabilitás, a már most jelentkező nárcisztikus jele, a "nem" mint "NEM" azt nem tudják értelmezni. Felesleges sorolni, ezt az élet minden területén látni, hozzáteszem tisztelet a kivételeknek, mert azok is vannak, ismerek ilyeneket is. Bizonyára a "HELL" is jót tesz napi szinten 10 dobozzal, amiz kötelezően nyomtok.


Figyelj, nem akarok vitatkozni, az én életem rendben van, csak nektek se szólni, se figyelmeztetni nem lehet. Generációkat feleslege összehasonlítani mert nem azonosak az alapok. Az viszont látni, hogy ti már apátlan-anyátlanul nőttök fel, a szociál média teljesen uralja a gondolkodásmódotokat. Ez meg azért aggályos, mert a mögötte álló cégeket kizárólag csak a profit érdekli, amit ti mint trendi dolgot tartotok számon!

2023. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
23%

... Még annyi hogy ne legyen egyoldalú a dolog, hogy vannak a fiatal generációban kimagasló képességű személyek is, akik meg korukat meghazudtoló teljesítményt nyújtanak. Én az arányokról beszélek, ami nem túl jó. A régebbi generációkban nem volt ilyen eltérés, de a társadalmi alapok is mások voltak. Nem a szülőkön múlik a dolog, nem az iskolákon, hanem a globális rendszeren. Nekik meg bőven elég egy maroknyi jól képzett szakember, a többiekből meg maradhat a gondolkodásra képtelen konzumidióta massza. Ez régebben sem volt másképpen, csak ott ezen a téren is másabbak voltak az arányok.


Ami végzetes, az az internet és a média, ugyanis 0-24-ben befolyásolja az emberek személyiségét. Innentől kezdve fogalmad sincs miért teszed azt amit, te úgy gondolod hogy saját magadtól cselekszel, holott csak a programot követed. Emiatt nem neheztelek rátok, a fő probléma sokkal feljebb van.


Én elhiszem hogy modernség, szuper fiatalság, csak más szemszögből, kívülről másképpen látszik a világ, mint akik benne vannak.

21. század a korlátlan, következmények nélküli megvetetés és hazugságok kora. Ak ezeknek bedől mert trendi, szórakoztató és kényelmes, az 10-20 év és kiesik a rostán. Egészség. Ne menjünk messzebb. Amiről azt gondolod hogy az egészséget szolgálja, pont az rombolja le. Viszont krva trendi. A fiatalsággal az az örök probléma, hogy nagyon okosnak és tapasztaltnak gondolta magát mindig is, és azt hitte hogy a fiatalság baromi sokáig fog tartani. Én is ilyen voltam, nem tagadom. Nem kell egyet érteni, az teljesen mindegy is.

2023. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a gyerek tehet arról hogy nincsenek jó iskolák, amik mondjuk tanítanak is. A nárcisztikus mintát látta, elsajátította.

Tehát magyarul a fiatal generációt ilyenné nevelték ugye...ok okozat, ismerős ? Vagy magyarázni kell?

Nyilván most hanyatlóban vannak az emberek, de már egyre nagyobb a felismerés ezután jön majd a jó idővel.

De amíg a befásult, beszűkült látásmódu emberek vannak többségben addig igencsak nehezen megy a változtatás.

Egyébként én még nagyon sok idegbeteg felnőttet ismerek, akik mégcsak be se képesek látni hogy velük van a baj. Ha már a korosztályokra vagyunk kihegyezve...

2023. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 anonim ***** válasza:
0%

74. Részben igazat adok. Én pont azért szólok, hogy itt a környezet ami determinál. Nyugodtan le lehet pontozni egyáltalán nem érdekel. Nyugodtan lehet boomerezni, köcsögözni, bunkózni. A helyzeten semmit sem változtat. Baromira azzal foglalkoztam egész életemben mint egy CIA ügynök, hogy megfigyeltem, elemeztem mindent.


Arra kell vigyázni de nagyon, hogy ne menj a tömeg után, ugyanis ma egyáltalán nem cél se az okos, se az intelligens, se a kritikus gondolkozásra képes ember, nem hogy nem cél, hanem tűzzel-vassal irtják még a gondolatát is annak hogy neked családod legyen, nyomják a woke, az lmbtq, a feminista ideológiát csak hogy ne legyen normális világképed. Emellett nézz rá nyugat európára, 5-10-15 év és nem lesz már fehér ember ott sem. Minden fronton le akarják kötni a figyelmed, soha nem foglalkozz az igazi önmagaddal, légy trendi(ami nem más mint hogy veszítsd el az egyediséged és legyél a massza tagja), fizess milliókat csak azért hogy olyan műanyag és értéktelen vackokat birtokolhass amitől azt hiszed több vagy. Egyél és igyál olyan élelmiszeripari hulladékokat, amikről 100% hogy meg fogsz betegedni, az immunrendszeredet lenullázza. Olvass és nézz olyanokat amikből az ég világon semmit sem fogsz tanulni, vesd meg apád, anyád, a nemzeted, azonnal költözz el minél messzebbre. Ne láss családot, ne tanulj alázatot, csak önmagadnak élj.


Azért azt ne mond hogy nem ez megy! Ebből bizony nem lesz stabil ember, stabil kapcsolat, stabil házasság, stabil társadalom, stabil nemzet.


Akkor most nézd meg a sikeres családokat, rasszokat. Ott a hagyományok még ma is szentek, ott a fegyelem, az emberi kapcsolatok megkérdőjelezhetetlenek. Náluk valahogy fontos az apa és az anya, az hogy étkezés előtt megáldják az ételt, hogy a családi kötelékek szorosak legyenek. Ezek csak az alapok. Ott valahogy működik hogy a gyermekek elől elzárják a szennyet, tartalmas és építő jellegű tartalommal, korlátokkal és szabályokkal nevelik őket.


Igen, igazad van hogy a gyerekek a rossz mintákat sajátítják el, hogy a 40-50-es generáció is lassan széthullik, tőlük sem tanulnak semmit. Viszont azt észre kell venni, hogy nem igazán arról szól most a világ, hogy belőled egy valóban sikeres ember legyen. Nem nem, nem a pénz a sikeres ember záloga, a pénz az egy büdös nagy semmi, ez már régen nem arról szól! A sikeres ember azt jelenti hogy létre tudsz-e hozni egyetemes értékeket és azt tovább tudod-e adni.


Ez a lényeg, pont ez ellen megy a harc, a lényeg hogy a mainstream-féle agyhalál legyen az uralkodó. Lásd: lmbtq, prájd, woke, gender ideológiák, liberál feminizmus, gondolat rendőrség, megbélyegzések. Már lassan minden szembe megy a természettel és a természetességgel.

Lehet csinálni, de ennek sírás lesz a vége, sőt már az is.

2023. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 anonim ***** válasza:
100%

"A Brad Pitt nem fog vele összejönni vagy ha igen akkor csak egy ürìtésre. "


#13

De ez neked miért fáj?

2023. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 anonim ***** válasza:
100%
76) mert azt hiszi, hogy Brad Pitt híján ő használhatná ki a csajt.
2023. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg! Ha elhajt egy ilyen nő, az neked miért fáj? Örülj neki! :D Vedd úgy hogy van önkritikája! ;) Egyébként meg nem kell futni olyan szekér után ami nem vesz fel.


Ott van pl. Szoboszlai Dominik, szerintem extrém jóképű és gazdag srác. Neki ő a párja:


[link]


Gondolom ilyen csajsziról ábrándozol te is, csak hát ez a lány egy Domoszlai Dominik szint. Valamit valamiért! :)

2023. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
100%

"Ő mennyi mentális roncs ember lesz 40 felett amikor elszállnak a hiú álmok,"


Ja. És mennyi mentális roncs ember van az anyám, nagyanyám korosztályában. Akik be kellett, hogy érjék az első jöttmenttel, aztán hozzámentek, vele csináltak gyerekeket, olyan társadalmi nyomás volt.

2023. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 anonim ***** válasza:
0%
79. Na majd várd ki a te generációdat mennyi roncs és öngyilkos ember lesz. Tudod az van, hogy ezerrel megy a kamu meg az agymosás. Nekem volt szerencsém a nagymamámmal rengeteget beszélni, és hidd el, nem az első jöttment emberhez mentek hozzá. Az hogy ma az a cél hogy mindent ami régen volt bemocskoljanak eléggé nagy sláger lett, de az van, hogy populista és általánosító az egész! A nagyapáim ott voltak a nagymamáim mellett, együtt dolgoztak és nevelték a gyerekeket. A szomszédban is így volt, meg 10 házzal arrébb is. Az hogy kiemelik manapság hogy a nőket verte a részeges ura, az meg annyi, hogy volt ilyen is. Csak tudni kell azt is, hogy megvetették az emberek az ilyen férfiakat is, ugyanis ott még volt összetartás, mindenki ismert mindenkit. DOLGOZTAK. Társadalmi nyomás? Az társadalmi nyomás hogy családot alapíts? Akkor nem jártak az emberek BoraBora szigetére, nem volt mobil, nem volt ilyen luxus. Nem volt a nagyapám vagy az apám az első jött ment, nagyon sokat tanultam tőlük, csak hogy értsd nem vagyunk egy korosztály. Én 48 vagyok, az apám 83, a néhai nagyapámék meg már 110 év fölöttiek lennének. Emlékszem arra hogy sokat voltam náluk, és mindig jól éreztem magam náluk. A nagymamám varrónő volt, a nagyapám asztalos. Mindketten dolgoztak, kiegészítették egymást. Nem volt alkohol, verekedés, ámde volt tisztelet és szabályok. A szomszédjukban is ez volt, sőt, az egész környéken mindenki csinált valamit, szűcs, cipész, volt akik csirkéket tartottak, volt aki teheneket, volt aki lovaskocsival fuvarozott. Duma, egy piszkos nagy kamu duma az hogy régen minden sz*r volt, hogy a nőket elnyomták, verték. Garantáltan ma sokkal több az állat, haszontalan, semmirekellő pasi, a roncs család mint régen. Jajjj szegény nők régen a konyhába serénykedtek meg a gyerekekkel foglalkoztak. Tééényleg mekkora tragédia is volt ez nekik! Szerintem a mai 20-30 éves nők ebbe ne is menjenek bele, mert akkor amit azok a nők csináltak az természetes volt. Ugyanúgy a férfiak se a konditermekbe jártak, nem majomkodtak, meg nem az volt az életcéljuk hogy a tetoválásaikkal meg a kis szakállkájukkal minnél több nőt csábítgassanak el. Ja meg nem volt béjemvéjük, meg nem tudták 0-24-ben a telót nyomkodni. Meg szegényeknek nem volt ez a csodálatos internet, ami minden jó origója! A férfiaknak is olyan sz*r volt régen, az első jöttment nővel kellett kefélniük egész életükben! ;)
2023. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!