Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől van hogy manapaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van hogy manapaság hatalmas önbizalommal hajtják el a férfit kimondottan nem dekoratív, nem túl vékony nők is?

Figyelt kérdés

Ez az Internetes ismerkedés hatása? Vagy régebben is ekkora egója volt ezeknek a nőknek?


F/32


2023. aug. 21. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem köteles lefeküdni veled csak azért, mert számodra nem kimondottan dekoratív.
2023. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
93%

Miért kellene bárkivel is szóba állni?

Attól, mert valaki számodra nem dekoratív, még nem fog bármelyik azonnal elérhető férfibe kapaszkodni.

2023. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
93%

Attól van, hogy egy egészséges ember nem fog más véleménye miatt szorongani, behódolni.

Tudjuk,, az incelek szerint az önbizalom egyetlen forrása mások véleménye, de ez pont a pszichés zavarokkal küzdők tünete, valójában egészséges embernél ez nem így van.

2023. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
91%
Sose kezdj olyannal, aki nem tetszik, és akkor rögtön ki is zárhatod ezt a problémát.
2023. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
91%

Sok a bunkó és már felkészultségi állapotban vannak.

Pl nekem az egyik dick.picket csak mert azt feleltem neki hogy nekem nem kellenek foglaltak meg laza kapcsolat.

Igy amikor a másik páp.perces normalis cset után megkerdezte hogy átmennék e hozzá esetleg borozni van kaja is, azonnal tiltottam azt is.


Igy amikor irkal most egy 3.már azt várom mikor kell ezt is tiltani.

2023. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
91%

Sose kezdj olyannal akinek em tetszel. Alap.

Aki nem.lat dekorativnak nem tetszem azokkal szoba se kell állni.

2023. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
91%

Uhhh, de visszataszítóak a magadfajták.

Attól hogy neked nem tetszik, nem azt jelenti hogy másnak sem..

Csak ugye ehhez gógyi is kéne.

Na meg "ezeknek", másik kedvencem.

2023. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 anonim ***** válasza:
95%

Sosem voltam egy kimondottan szép nő, de mindig is csak a számomra megfelelő pasikat választottam ki.

Emiatt a többi sokszor lerondázott/dagattozott, de nem érdekelt.

A legtöbb férfi azért hajt "nem dekoratív" nőre, mert azt hiszik, az jobban ki van éhezve és előbb fekszik. Az ilyeneket azonnal ki lehet szűrni, mert már úgy indítanak a beszélgetésben is, mintha 100%-ra nyert ügyük lenne. 🤣

2023. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
5%
Ràjöttek hogy fordult a kocka. A nőknek több lehetőségük van mint a pasiknak emiatt lett nagy az egójuk és még a kevésbé dekoratìv nők is azt hiszik hogy Angelina Jolie-k és nekik a Brad Pitt jàr. Te mint kis átlagos kinézetű Pista ne is álmodj róla
2023. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
91%
Messziről kiszagolom a nőgyűlölő lúzereket. Bármikor próbálkozna nálam egy ilyen, udvariasan, de határozottan elküldeném a p.csába.
2023. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!