Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől van hogy manapaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van hogy manapaság hatalmas önbizalommal hajtják el a férfit kimondottan nem dekoratív, nem túl vékony nők is?

Figyelt kérdés

Ez az Internetes ismerkedés hatása? Vagy régebben is ekkora egója volt ezeknek a nőknek?


F/32


2023. aug. 21. 08:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
87%
27) elárulod, mi modortalan volt részemről abban, hogy rámutattam, ki mit veszíthet egy ilyen interakció során?
2023. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
3%
#30 ugy imàdom amikor kiragadnak egy mondatot :) aha szóval az a minimum hogy ha valaki nem tetszik és nem volt erőszakos akkor megalázva elhordom a földig flegmàn.. persze jogom van hozzà de szntem nem ez a megoldás:D de ilyen paraszt orszàgban ja ja legyen alap dolog
2023. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:
89%
32) ismétlem, soha nem csináltam vagy láttam még olyan elutasítást (normális és nem zaklató közeledés esetén), hogy az "megalázva földig lehordás flegmán" lett volna. Soha. De ha írtok egy példát, talán könnyebben megértjük.
2023. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
97%
Elárulok egy titkot: a nők az ősidők óta a hátuk közepére kívánják a számukra nem vonzó emberek közeledését. Csak mivel még pár évtizeddel ezelőtt is a feltétel nélküli udvariasság / meghunyászkodás volt az elvárás egy nő felé, sok férfinak az újdonság erejével hat, ha egy mai nő határozottan nemet mond sajnálkozás meg magyarázkodás nélkül (meg "bocsi van barátom" nélkül, mert hátha a próbálkozó egy másik hím tulajdonát jobban tiszteli, mint a nő akaratát ugye). Hiába ferdítenek a sértett férfiak, a legtöbb esetben szó nincs bunkó vagy megalázó elutasítástól, csak még mindig ott tartunk, hogy a magabiztos, határozott kiállást egy nő részéről fenyegetően élik meg... mit lehet erre mondani, majd megszokják.
2023. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 anonim ***** válasza:
2%
#33 igen veled nem történt ilyen,akkor szerencsés vagy de attól még hogy nem làtsz valamit még létezhet. Most tényleg irjak le bizonyìtàsképpen 3 történetet? Vicc ez az oldal komolyan.
2023. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
93%

Tudod gyerek tartom magamat annyira értékesnek, hogyha egy nő elutasít szarjak a fejére. Annyit nem ér vele foglalkozni, hogy bármit is a lelkemre vegyek, vagy elméleteket gyártsak. Olyat kell keresned, aki megbecsül és értékel. Nem elfogad olyannak amilyen vagy, hanem értékel.

Amióta így érzek jobb az életem.

Volt, hogy én is hasonlóképpen gondolkodtam, de az egyenes út volt az önbizalomhiányhoz. "sz@rjon jégkockát!, következő kiválasztott.... :D"

2023. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
24%
#36 igazad van. Egyetértek:) làtjàtok én legalább elismerem ha valaki igazat szól.
2023. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
89%

"#30 ugy imàdom amikor kiragadnak egy mondatot :) aha szóval az a minimum hogy ha valaki nem tetszik és nem volt erőszakos akkor megalázva elhordom a földig flegmàn.. persze jogom van hozzà de szntem nem ez a megoldás:D de ilyen paraszt orszàgban ja ja legyen alap dolo"


Egyébként honnan jött ez a flegma földig lealázós téma?

Merthogy a kérdés nem vonatkozik arra, hogy milyen stílusban hajtják el a férfit. Azt, hogy ocsmány stílusban teszik, csak te tetted hozzá.

És a kommenteket elnézve abban mindneki egyetért, hogy akármennyire is nem tetszik a másik, egy emberi hangnemben való elutasítás minden esetben jár (oké, legyünk pontosak, abban az esetben jár, ha a közeledés is normális emberi stílusban történt).


Szóval te most egy olyan dolgon pattogsz, amit senki nem kérdőjelez meg. A stíluson.

De a kérdés az elutasításra vonatkozik, nem a stílusra.

2023. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 anonim ***** válasza:
13%
Nagyapáink a mai világban nagy bajban lennének,mert offolnák őket ezek a,,Csipkerózsika " jellegű lányok, nők, ha most kellene ismerkedniük! Régen nem ilyenek voltak a Nők, ennyi! Szörnyű milyen világban élünk!
2023. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 anonim ***** válasza:
93%

39, mi is gondban lennénk, ha nagyanyáink-szerű nőkkel kellene ismerkednünk.

De... miért is kellene a kettővel ezelőtti generáció módijainak megfelelni?

Ne légy már ennyire demagóg:D Jó, hogy nem egyből a középkori normáknak akarsz megfelelni:D

2023. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!