Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől van hogy manapaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van hogy manapaság hatalmas önbizalommal hajtják el a férfit kimondottan nem dekoratív, nem túl vékony nők is?

Figyelt kérdés

Ez az Internetes ismerkedés hatása? Vagy régebben is ekkora egója volt ezeknek a nőknek?


F/32


2023. aug. 21. 08:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 anonim ***** válasza:
21%
Nincs evvel gond és megértem hogy mindenkinek megvan a joga hogy visszautasìtson màsokat. Itt inkàbb a stìluson modoron stb kellene javítani. Szépen is meg lehet tenni és nem csak úgy mint aki azt hiszi h ő szrta a spanyol viaszt meg ilyen flegma módon.
2023. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/109 anonim ***** válasza:
0%
De tudom most is én leszek a szemét Incel mert h ahhoz is joga van tudom tudom.. Nem lepődök meg.. ilyenkor mindenki olyan jogtisztelő àllampolgár tud lenni
2023. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 anonim ***** válasza:
93%

Életemben nem láttam még kifejezetten bunkó elutasítást (ettől még biztos létezik). Néhány pasi, akit én utasítottam el, pusztán az elutasítás tényétől borult meg annyira, hogy teljesen felháborodott. Hirtelen nem is voltam olyan jó csaj, mit képzelek magamról, úgysem akart semmi komolyat, megérdemelném, hogy kihasználjanak / megerőszakoljanak a pasik, stb. De hogyne, a nőknek kéne illemtant oktatni a témában, mert elvesztettük évszázados udvarias bájunkat 🙏

Abba meg szerintem bele se menjünk, hogy már maga a közeledés is milyen stílusban (és mennyire kéretlenül) tud történni egy csomó férfi részéről.

2023. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/109 anonim ***** válasza:
3%
Ezt mondom. Igazad van előző mindeben is. Mi csak kussoljunk és hagyjuk hogy földbe tapossanak.
2023. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 anonim ***** válasza:
90%

21) "Itt inkàbb a stìluson modoron stb kellene javítani."

Bocsika, de amíg egy férfi max a pici egóját félti ebben a kontextusban, sok nő meg konkrétan a biztonságát, addig légyszi ne a nőknek papoljunk jó modorról.

2023. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/109 anonim ***** válasza:
96%
24) te a földbe vagy taposva attól, hogy valaki nem szeretne veled szexelni? Kemény lehet ilyen törékeny egóval az élet.
2023. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 anonim ***** válasza:
3%
#25 te is a jó modor egyik példája vagy :)
2023. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/109 anonim ***** válasza:
3%
#26 itt nem a szexről van szó. Megvagyok szex nélkül köszi
2023. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/109 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem vagyok egy topmodell alkat még tisztában lehetek a saját értékeimmel, lehet önbizalmam és abszolút nem szorulok rá, hogy bárkivel összefeküdjek, aki éppen szembe jön és hajlandó rá... Innentől kezdve pedig miért ne küldhetnék el bárkit magabiztosan a sunyiba? Te is megteheted!
2023. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/109 anonim ***** válasza:
96%

22: "ahhoz is joga van tudom tudom.. ilyenkor mindenki olyan jogtisztelő àllampolgár tud lenni"

Hát már ne is haragudj, de az abszolút legalja minimum azt tiszteletben tartani, hogy ki kivel NEM akar ismerkedni. Ehhez nem kell különösebben szabálykövető vagy jogtisztelő alkatnak lenni, ez a teljes minimum.

2023. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!