Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire vonzó számotokra a hosszú, fenékig érő haj?

Figyelt kérdés

Van, aki szerint ronda, ősasszonyos, akkor is ha tiszta, ápolt, dús. Másoknak pedig gyengéje a hosszú haj.

Ha fel van kötve copfba és még úgy is derékig ér, akkor se tetszik/akkor is tetszik?



2023. aug. 21. 14:15
A kérdező szavazást indított:
Nem tetszik a nagyon hosszú haj, akkor sem, ha copfba van kötve.
Nem tetszik a nagyon hosszú haj, de egy fokkal jobb, ha copfba van kötve.
Vonzó a nagyon hosszú haj, de a copf nem tetszik.
Vonzó a nagyon hosszú haj és akkor is tetszik, ha copfba van kötve.
36 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
A hajtol függ, hogy milyen és hogy egyáltalán illik-e neki a hosszú haj vagy a copf.
2023. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem túl sok a fenékig érő haj.
2023. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy volt kolléganőm, akinek felcopfozva is derékig ért, neki nagyon jól állt mindenhogyan.
2023. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez a frizuratípus elterjesztőjével (a Kanye West által stylingolt Kim Kardashiannal) együtt "őshazájában", az USA-ban már évek óta feledésbe merült, eltűnt a süllyesztőben.
2023. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
A derékig érő szép, a fenékig érőnél már mindig az jut eszembe, hogy belelóg...
2023. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Számomra nem meghatározó a haj hossza, de a fenékig érő már inkább a túlzás kategóriába billen nálam.
2023. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön
2023. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Belepofa lesz, de még nem láttam nagyon hosszú ápolt hajat, pedig Pesten élek. Fenékig érő ápoltat nem. Fenékig érőt igen, aminek az alsó 10-20 centije elvékonyodott, töredezett, sprőd borzalom. Ha levágná hátközépig, a súlya nem húzná le, és nem lenne szopott gombóc feje, és a haja is szépen esne.
2023. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nagyon tetszik az ennyire hosszú haj, szerintem nagyon nőies. A fenékig érő egyenes haj nekem nagyon bejön. Bizonyos kor fölött én is azt mondom, hogy attól függ, mert tud előnytelen lenni.
2023. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez két dolgon múlik:

-Jól áll-e neki a hosszú haj

-Igényes/ápolt-e nem töredezik stb

2023. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!