Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (HOSSZÚ) A barátom nem hajland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(HOSSZÚ) A barátom nem hajlandó mosni a fogát, valaki tapasztalt már ilyet és hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Már úgy ismertem meg hogy alapból szörnyű fogai voltak. Nem csak neki a családjának is. Beszéltünk erről az volt hogy ilyen örökletes dolog.


Fogorvoshoz nem hajlandó elmenni, mikor legutóbb volt a doki azt mondta neki hogy ha nem tesz ellene pár év mulva 1 foga se marad....


4 éve vagyunk együtt már 3 foga ki tört, meg néha törik le belőle pici darab.


Nyilván elfogadtam mert szeretem, úgy hogy mikor anno elsőnek mrgcsókolt egy hétig beteg voltam meg lázas....na de a lényeg hogy a kapcsolatunk első fél évében semmi baj nem volt nem volt szájszaga meg ilyenek mivel mosta a fogát.


Viszont azóta borzalmas a helyzet, éjszaka nyitott szájjal alszik volt hogy arra keltem fel hogy undorítő szájszag van az egész szobában hogy majdnem össze hánytam magam, ablakot kellett nyissak.


Megsértődik ha nem csókolom vagy azt mondja hogy miért nem akarom megcsókolni mint régen.

Másfél éve mondogatom csak neki hogy "légyszives menj el fogat mosni"

Erre megkérdi miért büdös a szám?

Mondom igen erre jó majd elmegyek. Meg hogy majd megmossa ha akarja , a majd elmegyekből napokig vagy több mint egy hétig nincs semmi


Félek hogy az én fogam is kirohad a számból mert ő nem mos fogat én meg úgy csókolgatom....

Hogy tudnám rávenni hogy mossa a fogát?

Annyit hozzá tennék hogy mindketten cigizünk, és cigi után JÓ megcsókolni mert nem azt a beteges undoritó szagot érzem.


És hogy mindig valami sárga vagy fehér darabos trutymák van a szája szélén reggel.


Szoval igen légyszi segítsetek mi tévő legyek.

A szakítás nem opció, mivel ez az egyetlen baj vele semmi más.



2023. aug. 17. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"A szakítás nem opció."


Ne haragudj, de nem vagy normális. Hogy van gusztusod ehhez?? Ugyanolyan igénytelen vagy, mint ő ezek szerint.

2023. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, az egy dolog hogy O ilyen, de neked még ehhez van gusztusod.

Első csók után összeszedtél valamit???

És még utána szóba állsz vele?

Pheeej

2023. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lánytestvérem se mos fogat soha, a fogkeféje 16 éve porosodik a szekrényben :D Igaz ő a heti két zuhanyzást preferálja, még ilyenkor nyáron is. Számomra ez ijesztő.
2023. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod valakire ráerőszakolni amit nem akar. Ugyanakkor cselekvéseire tudsz reagálni, vagy lejjebb adod az igényed és elfogadod, avagy keresel mást.
2023. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyetlen baj elég nagy baj. Undorító, hogy bírod ezt gyomorral?
2023. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez undorito.

Nekem sem tokeletesek a fogaim de jarok fogorvoshoz es megcsinaltatom amint birom.

A baj hogy nala a szandek sincs meg hogy tegyen valamit a fogaival.

Ha nagyon szarok akkor huzassa ki oket es csinaltasson protezist. Van belole kiveheto es csinalnak olyat is amit implantatumra tesznek ra.

2023. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Azon túl, hogy betegségek melegágya a mosdatlanság, gusztustalan is.

A másik emberrel nem tudsz mit csinálni csak magaddal. A másik szokásain sem tudsz változtatni csak ő.

Két dolgot tudsz tenni

Vele maradsz és eltávolodtok egymástól, mert undorodsz tőle. Ez majd hozza a harmadik felet a kapcsolatba, mert testi szükségletek vannak.

Vagy

Mindezt megelőzve hagyod el.

A végeredmény szinte ugyanaz.

2023. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez az egyetlen baj vele, hogy ha ilyen fontos dolgot nem ismer fel, nem fog fel ill. nem is tisztel meg az alapvető higiéniával.


Más nem tudsz csinálni, mint bombázod olyan cikkekkel, ami ennek súlyos következményeire hívja fel a figyelmet. S itt nem csak arról van szó, hogy nem esztétikus, meg büdös, meg elveszti a fogait, hanem pl. súlyos egészségügyi kockázatai lehetnek egy gyulladt fognak (még a szívre is rámegy.)

Egy érzéstelenítéssel végzett fogászati kezelés pedig sokkal kevésbé kellemetlen, mint egy fájó, sajgó fog.

2023. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu kérdés, ugyanolyan igénytelen vagy te is, ha ilyen hányinger emberrel együtt maradsz.
2023. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Előbb választanám az örök egyedüllétet, mint egy ilyen pasit.
2023. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!