Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt aki hozzáment mecsetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki hozzáment mecsetben egy muszlim férfihoz?

Figyelt kérdés

Ismerkedek magyar lányként 1 félig arab muszlim férfival ő minnél hamarabb szeretne házasodni amit ugye a mecsetben kell, én kicsit félek ettől

Mire számítsak? Milyen az esküvő? És ha van ilyen ti mennyi idő után mentetek hozzá?


2023. aug. 21. 20:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Khadija (magyar átírásban Hadídzsa) valóban Mohamed próféta felesége volt és valóban gazdag kereskedő, de már így ismerkedett és ment hozzá feleségül. Ezt ugye rendszerint nem említik.


Tudod, konkréten beszéltem olyannal, akit évekig nem nagyon mozdult ki a lakásból, mert a férje "nem szerette" ha idegen férfiakkal találkozik magában. Érted: az utcán, tömegközlekedésen stb.

2023. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, lehet offolom a srácot 🥺
2023. aug. 23. 00:20
 23/23 anonim ***** válasza:

Persze....


Házasság, majd család!


Szép szavak, stb...


Rajtad van a rózsaszín köd, szerelem stb...


De ha hozzá mész, és szülsz neki, mert általában náluk ez elvárás, két hét után esküvő, majd gyors baba projekt.


Aztán mikor majd elmúlik a szerelem része, akkor is vele maradsz majd, mert ott a gyerek.


Vagy elhagyod, akkor meg viszed a gyereket? Vagy otthagyod, mert nem engedi, hogy magaddal vidd?


Vagy csak alapból a gyereket engednéd muszlimnak nevelni? Mert az lenne az garantált? Biztos ilyen életet szeretnél a gyerekednek?


Ha lány lenne mi lenne? 10-en évesen màr kendőben, meg fekete lepedőben kéne járnia?


Ezeket átgondoltad?


Persze, elhiszem, hogy most szerelem van, meg érzelmek, meg rózsaszín köd.....


De ez kb 1 év alatt elmúlik, akkor is el viselnéd őt a hitével együtt?


Nem tudom, de szerintem ne bonyolódj bele ennél jobban, màr így is szar lehet neked sajnos...

2023. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!