Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 2 férfi ki fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 2 férfi ki fog beszélni, hogy milyen voltam az ágyban? Vagy csak úgy általánosságban?

Figyelt kérdés
Anno (kb. 2 éve) volt egy srác az életembe, akibe nagyon szerelmes voltam, elhitette, hogy ő is az, 2 hónapot voltunk együtt, de kb. ahogy meg voltam neki, (párszor lefeküdtünk) dobott és továbbállt. Fél éve meg volt egy rövid “kavarásom” egy másik sráccal, akivel néhányszor lefeküdtünk. A napokban derült ki, hogy ők pár hete ismerik egymást, és elég jóba is lettek…aggódjak amiatt, hogy nevetség tárgya leszek/kibeszélnek a hátam mögött/jót röhögnek a helyzeten? (Fixen ki fog derülni, hogy mindkettejükkel voltam.)

2023. aug. 29. 23:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
77%
2 normális férfi nem ebszél ilyenről. Ha gyerekek akkor igen, ki fognak beszélni, ha meg ez érdekel téged, te is gyerek vagy, ne érdekeljen.
2023. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
0%
Ha érdekel, hogy kibeszélnek, gyerek vagy?
2023. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
45%

Nem mindegy az neked?

Szakítsd mind2vel a kapcsolatot, és kész.-

2023. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
37%

Ha témába kerülsz, valószínűleg kibeszélnek. És? Te is ugyanezt tennéd fordított esetben.


#1: Nőjünk már ki ezekből a szövegekből. Attól még lehet valaki normális, hogy beszél valamiről.

2023. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%
Valamiről. De az nekem nem normális, aki kibeszéli a szexuális életét.
2023. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
37%
#5: Semmi gond azzal, ha neked nem normális. Attól még az.
2023. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
65%
Nem az.
2023. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
32%

#7: Képes is vagy kifejteni, vagy csak mantrázod a korlátoltságod?

Nem vagy etalon, képes vagy ezt feldolgozni?

2023. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%
Ha azt mondod, NEKEM lehet nem normális, akkor vélemény, nem tény. Tehát mondhatod azt, hogy NEKED normális, de objektíven nem lesz az.
2023. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
34%

Az oké, hogy neked nem normális, csak ez itt annyira nevetségesen nézett ki. Hogy attól normális egy férfi, hogy azt csinálja, amit te mondasz...

A szexuálpszichológusok normálisnak tartják a dolgot, szóval ezek után nem is lepődtem meg, hogy még azt sem vagy képes kifejteni, hogy szerinted miért nem normális...

Sajnos ez a szint ebben a kategóriában a normális.

2023. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!