Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi tényleg hisz abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi tényleg hisz abban, hogy a fiatal férfiak nagy általánosságban rendesek és csak a nőkkel van a baj?

Figyelt kérdés

Kivéve az "alfák", nyilván.

Ahogy észrevettem, ezen az oldalon a férfiak úgy állítják be a saját nemüket, mint aminek a nagyrésze teljesen jó, hűséges, megbizható ember, az emberi értékek harcosa, akinek nem számít a külső, csak a személyiség és csak szeretni akar. Bezzeg a nők... (inkább ezt nem részletezem)

Egyesek tényleg el is hiszik ezt, vagy csak jó eszköz ez a hozzáállás arra, hogy a nőket még jobban lehúzzák?


2018. szept. 29. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

"ezen az oldalon a férfiak úgy állítják be a saját nemüket, mint aminek a nagyrésze teljesen jó, hűséges, megbizható ember, az emberi értékek harcosa"


Csak próbálják, de legtöbbször gyorsan kibújik a szög a zsákból, szóval legtöbbször csak magukból csinálnak nyilvánosan bohócot. Én nőként pont emiatt nem veszem magamra a lehúzásos történetet, hanem kb. hátradőlök, és remekül szórakozom.

2018. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Vagy ebben hisznek vagy kénytelenek szembenézni azzal, hogy bennük is lehet hiba. Ez utóbbira nem csak a férfiak, de úgy általában az emberek többsége nem vevő, úgyhogy marad a másik lehúzása és saját maguk mentegetése.
2018. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Én speciel nem szoktam általánosságban beszélni, inkább csak egy rétegről, akik a tiáltalatok elkövetett logikai hibák miatt jogtalanul hátrányba kerülnek. Persze ez aztán átmehet egy egész elvrendszer megkérdőjelezésén, avagy sír-rí mindenki, hogy mennyire gonosz a világ, mennyire gonoszak az emberek, de ha előttük van a lehetőség, hogy ők ne viselkedjenek gonoszan, tojnak rá, mert az kényelmesebb. Ez nem csak a párkapcsolatok témakörében van így, de most ez a téma, szóval azért van erről szó. Ez itt a nagy gond. Meg az, hogy a nők egy része fejvesztve menekül bármilyen értelmes gondolat elől, mintha pestis lenne...
2018. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
A probléma nem korlátozódik nemre vagy életkorra. Általánosságban betegek az emberek.
2018. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Én abban hiszek hogy a férfiak és nők között is nagyon kevés a rendes ember...
2018. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

Nem,vannak hülyék is. De nézd csak meg a legtöbb kérdést,amit nők tesznek fel itt: megcsalták,megverték őket. Ki tesz ilyet?

Ki lehet szúrni 1-2 beszélgetésből nagyon könnyen ki milyen. És ha csak ennyit megtennének a nők,és nem csak annyit néznének,hogy helyesnek születtél-e,meg mennyi pénzed van, akkor nem kéne ilyeneken sírniuk,és nem lennének ilyen problémáik.

Annyit kell csak megnézni, pár alapkérdésre hogyan válaszol, meg hogy hogyan viselkedik másokkal.

Nagyon sok rendes,értelmes srácot ismerek,akik sok év óta egyedülállóak,jómagam is. Mert ilyen vagyok én is,és ezáltal ilyenekkel veszem körbe magam.

Egyszerűen nem érdeklik a nőket,mert nem az számít.

27/F

2018. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

A normális férfiak korrektek, becsületesek, és többé-kevésbé intelligensek is. Belsőleg sokkal jobban állnak a bulikirály menőmanóknál, és pénzügyileg is sokkal többet tesznek le az asztalra (ha valódi értékek termeléséről van szó). És normális férfiból ugyanúgy nagyságnrendekkel több van, mint normális nőből.

Abban pedig semmi elítélendő nincs, ha a nőket teszik felelősség olyan dolog miatt, ami egyedül tőlük függ. Például, hogy összejön-e az adott pasassal. Övé a döntés joga, ő határozza meg, lesz-e kapcsolat. Így van? Bizony így. Akkor a balhét is ő viszi el, plain and simple.

Lehet ez ellen rúgkapálni, cirkuszozni, csak értelme nincs; az élet minden területén így működnek a dolgok.

2018. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Abban pedig semmi elítélendő nincs, ha a nőket teszik felelősség olyan dolog miatt, ami egyedül tőlük függ. Például, hogy összejön-e az adott pasassal. Övé a döntés joga, ő határozza meg, lesz-e kapcsolat. Így van? Bizony így."


Nos, akkor ha hozzád odamegy egy nő, hogy mostantól ti egy pár vagytok, akkor te azt simán csak tudomásul veszed? AKÁRMILYEN NŐ, nem feltétlenül szép, nem feltétlenül kedves, nem feltétlenül ápolt, stb. Ő elhatározta, te aláveted magad a döntésnek. így van?

2018. szept. 29. 21:14
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nevetni fogsz, de eddig is így volt nálam...

Átlagpasas vagyok, a válogatás sohase volt olyan luxus, amit megengedhettem volna magamnak. Tehát ettem, amit az élet elémrakott, vagy maradhattam volna egyedül. Így utólag azt mondom, bárcsak az utóbbira voksoltam volna inkább, mert visszanézve sokkal jobban jártam volna. A párkapcsolat = zsákutca.


Vannak férfiak, persze, akik válogathatnak - a jóképűek, a gazdagok, a népszerűek. Náluk maguk kezdeményeznek a nők. Egy átlagférfinél még arra is képtelenek, hogy társkeresőn visszaírjanak egy "bocsikaaa, nagy 1mást keressük" üzenetet, nemhogy élőben megszólítsák a nekik tetszőt...

2018. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Tehát ettem, amit az élet elémrakott, vagy maradhattam volna egyedül."


Ja, hogy mégis volt választásod... Akkor mégsem csak a nők döntenek?

2018. szept. 29. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!