Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban rosszul kezeli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban rosszul kezeli a helyzeteket párom vagy csak én reagáltam túl?

Figyelt kérdés

A párom közölte velem hogy őt zavarja ha olyanról beszélek hogy kivel hogyan b@sztam (bocsi a kifejezésért de így mondta). Ezt igazából már elsőre sem értettem ugyanis soha nem beszéltem neki erről, maximum olyat meséltem neki hogy egy közös ismerősünk (mielőtt megismertem volna párom) rámmászott egy elég feltűnő helyen ahol akkor sem szexeltem volna vele ha alapjáraton benne vagyok, de nem volt köztünk szex sose. Illetve mivel kevés a szex köztünk a párommal, de folyamatosan arra utal hogy miattam kevés (egyébként szerintem inkább miatta de ez most mindegy) ezért egyszer “vita” közbe bevágtam hogy ne nézzen már nyominak mással bárhol bármikor szexeltünk nem volt kifogás.

Nekem ennyi van a “rovásomon” amikre ő olyanokkal vágott amúgyis vissza hogy ő szexelt egy bevásárlóközpont mögött, meg elmesélte hogyan csalta meg az exe, amibe 3szor megemlítette hogy hol szexelt vele ugyanazon a napon. Vagy hogy valaki telefonozott szex közbe, vagy haverja nőjét szoptatta wcn…

Lényeg a lényeg, szerintem értitek miről beszélek. Én úgy gondolom hogy én kb semmi rosszat nem mondtam neki ami rosszul eshetett volna neki főleg ezek után a sztorik után amiket meg sem közelítettek az enyémek pedig én is kiéltem magam rendesen már tehát lenne mit mesélnem nekem is.

Jogosan vesztünk ezen össze szerintetek? Nem érzem fairnek a dolgot, illetve elég rossz a problémamegoldó képessége is szerintem mert mikor ezt neki is elmondtam annyi volt a válasza hogy jó hagyjuk változok szeretlek


2023. szept. 4. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

És változik azóta, vagy minden ugyanolyan?


Szerintem itt annyi a gond részéről, hogy téged mint nőt,mivel nő vagy nem tart egyenrangú partnerként,mert ő férfi. Ő mondhat bármit neki szabad, csinálhat bármit neki szabad, de neked nem, mert nem vagy hímnemű. Igazából ő azt tartja, hogy a nő legyen szűzies, ártatlanka, de mivel nem vagy az ezért az imidzset rólad nem akarja bepiszkítani, hiszen akkor nem tud rád tovább úgy nézni,mint azelőtt.

Tipikus "férfi" tulajdonság: Ő végigmehet János-városon is, de a nő ne próbáljon még csókolózni se sok pasassal.

Eskü helyedben jól tökön rúgnám szó szerint is.😂

2023. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Elég tirpaknak tűnik a kedves párod.
2023. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
AZ egész mögött az van, hogy nem szexeltek eleget. Erről kéne beszélgetnetek. Ha mindegyikőtök szerint a másik az oka, akkor eszerint mindegyikőtök benne lenne több alkalomban. Akkor nosza rajta! Akkor majd kiegyensúlyozottabbak lesztek.
2023. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Kettős mérce, nem szeretem
2023. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. Dehogy változik :/ a legnagyobb gondom az hogy megbeszélni se lehet vele a dolgokat, gondolom jelen helyzetben azért sem mert tudja hogy igazam van és a semmin háborodik fel.

3. Lehet igazad van.. legalábbis engem nagyon zavar a kevés szex. Ő meg csak mondja hogy kevés, de hajlandóságot nem mutat a változásra, ha kimarad a szex másnap kitalálja hogy miattam, miközbe ha fogdosom se veszi az adást hogy mit szeretnék.

2023. szept. 4. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Bábu vagy számára, ennyi, miért hagyod, hogy használjon kedve szerint? ^^
2023. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Leclerc ***** válasza:
Lenne aki a tenyerén hordoz, de neked nem ő kell, helyette vesztegeted az időd egy ilyen tirpákkal!
2023. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hogy valaki telefonozott szex közbe, vagy haverja nőjét szoptatta wcn… - mondjuk ha a barátom ilyennel vágna vissza, itt kib...nám.
2023. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!