Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi állhat a dolog hátterében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat a dolog hátterében?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok olyan válasz fog érkezni, hogy hagyd, ne foglalkozz vele, ne agyalj rajta stb. illetve, hogy ezeket senki se fogja tudni 100%-san megválaszolni. Ezeknek szeretnék elébe menni és leszögezni, hogy így van, nem fogok rajta sokat agyalni, de nekem ez időbe telik és most még ez jár a fejemben, illetve nem is azt várom, hogy valaki megmondja mi áll a háttérben, hiszen senki nem tudhatja itt, de talán reális, lehetséges opciókat tudnak mondani elsősorban férfiak, ami már sokat segítene.


A sztori röviden annyi, hogy tavasz végén-nyár elején egy rövid ideig volt egy futó kalandom egy pasival akivel egy közös barátunkon keresztül ismerkedtem meg. Mindig csak random összefutottunk ilyen társasági eseményeken, rendezvényeken szóval olyan nagyon sokat nem beszélgettünk, ha beszélgettünk is többnyire nem túl komoly témákról, szóval mély ismeretség nem alakult ki, elérhetőséget se cseréltünk soha. Egyszer ő közeledett felém egy összejövetelen, csókolóztunk meg ilyesmi, ez egyszer megismétlődött és egyszer le is feküdtünk.


Nem indult többnek a dolog. Én úgy álltam hozzá, hogy alig ismerem a srácot, ő is engem, de valójában kapcsolatra vágytam. Nem vele konkrétan, bár mivel vonzódunk egymáshoz nem bántam volna ha jól alakul bevallom, de mivel ezeken az összetalálkozásokon kívül nem közeledett, elfogadtam hogy ez ennyi. Lehet hülyeség volt így a szex, de már mindegy.


Aztán volt néhány félrekommunikálásunk (amit nagyrészt aztán tisztáztunk tök értelmesen) de én a viselkedésében érzékeltem néhány ellentmondást és ezeket a mai napig nem értem és nem is tudtam mindent megkérdezni (vagy nem mertem). Szeretném ha férfiak (mert egyre inkább bebizonyosodik számomra, hogy a két nem sokszor tényleg máshogy gondolkodik) elmagyaráznák, hogy szerintük (ami tudom szubjektív lesz mindenkinek) miért csinálja ezt valaki? Csak tanulni szeretnék belőle.

-egyszer elejtette (ő hozta fel magától, nekem eszembe sem jutott akkor még ilyet felhozni), hogy szeretné ha egy lány szeretné, de hozzátette, hogy nem rám gondolt (kicsit spiccesek voltunk ekkor mindketten, nem tudom számít-e). Gondoltam oké, tiszta sor.

-majd később mondta, hogy nem szeretne kapcsolatot. Na most, nekem ez a kettő már üti egymást, mert azt én értem, hogy velem nem, de logikailag akkor is összeférhetetlen. Vagy csak hülyén fogalmaz?

-aztán miután ez a kapcsolat dolog tisztázva lett (amit én elfogadtam), a következő összejövetelen rengeteget bámult, megjegyezték mások is, a barátaimtól rólam érdeklődött, hozzámért de nem szólt semmit. Ez már azután volt, hogy lefeküdtünk. Gondoltam csak megint megfektetne, amivel (mivel jó volt) nem lett volna bajom, de nem beszélt velem, nem jött oda, tehát nem lépett. Ez nekem értelmezhetetlen, mert (az én női logikámmal) ha engem valaki nem érdekel, nem akarok semmit, szexet se, akkor NEM bámulom, pláne nem kérdezősködök róla.

-aztán már amikor összeültünk egyszer beszélgetni a félreértéseinkről (volt még bőven, így ezek kimaradtak) akkor elmondta, hogy sosem szexelt még így random, kapcsolaton kívül és nem is akart, csak nagy volt a kísértés. Eleinte nem akartam hinni neki, de igazából nincs oka, hogy kamuzzon nekem, utána sosem próbálkozott be szexre, tény, hogy egyszer még csókolóztunk pár héttel azután, de ennyi.


És ez már lehet csak az én saját bizonytalanságomból fakad, de rákérdezek:

-adott egy pasi aki egyszeri állítása szerint szeretné ha valaki szeretné. Én ebből feltételezném, hogy nyitott.

-találkozik valakivel (velem) akihez vonzódik

-tény és való, hogy nem beszélgettünk túl sokat, nem ismerjük egymást eléggé, hogy mély érzelmekről beszélni lehessen, de akaratlanul is felmerül bennem, hogy vajon mi van velem (mert nekem ebből az jön le, hogy velem van a baja) ami miatt én fel se merülök "opciónak" a fejében, hogy megismerjen, hogy meg akarjon ismerni, hátha kialakul valami ha már kémia van. Erre lehet azt mondani, hogy nem szerelmes, persze, hogy nem az, nem is lehetne, mert nem jutottunk el odáig, hogy lehessen. Tehát már a megismerésem is mintha ki lett volna zárva

-azt is tudja, hogy én se vagyok olyan, aki mindenkivel összefekszik, nekem is ez volt az első egyéjszakásom és ezt ő is tudja, tehát ez nem lehet az indok, hogy könnyűvérűnek tart


Még egyszer hangsúlyoznám, hogy TUDOM, hogy nem fogok rájönni, felesleges. Amiket itt leírtam, nem volt már tőle alkalmam megkérdezni amikor beszélgettünk és tudom, hogy ha nem akarna rá válaszolni úgyis kikerülné.


Bennem amik felmerültek:

-szerelmes másba?

-párja van (bár ezt eléggé kétlem, mert a közös ismerősi körben mindenki tudta, hogy történtek köztünk dolgok, tehát ha párja lenne, nem hiszem, hogy ilyen nyíltan csinálná)

-nincs túl valakin/egy exen?

-bennem nincs meg valami ami neki fontos lenne, ami akár megmagyarázhatatlan, mert nem ismer közelről?


Vagy mi miatt viselkedik így valaki? Nekem főleg ez a bámulásos-kérdezősködős pont az ami felfoghatatlan női szemmel, de lehet velem van a baj.


Miért írom ki? Mert szeretnék okulni a saját hibáimból és úgy érzem, ha egy kicsit is jobban értem, az sokat segíthet a jövőben. És igen, azt is bevallom, hogy idővel engem elkezdett érdekelni, én szívesen megismertem volna rendesen is és igen rosszul esik, hogy ez nincs viszonozva és nem tudom hol van bennem a hiba.


Hülye vagyok? Lehet most éppen igen, nagyon is.



2023. szept. 13. 09:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%

"egyszer elejtette (ő hozta fel magától, nekem eszembe sem jutott akkor még ilyet felhozni), hogy szeretné ha egy lány szeretné, de hozzátette, hogy nem rám gondolt"


Ez a lényeg az egészben!

Szerintem a pasasnak egy másik nő tetszik (lehet hogy szerelmes is a nőbe/lehet hogy az exébe), de mivel a tesztoszteron dolgozik benne, ezért időnként valakibe "kell ürítenie" (már bocsánat a csúnya megfogalmazásért, de ez a lecsupaszított tény).

Így amikor rájön a szexelhetnék akkor érdeklődik felőled, mert tudja hogy téged "elő lehet venni".

Sokszor van hogy a férfiak azt mondják, hogy most nem akarnak kapcsolatot, de ez csak azt jelenti hogy veled nem akarnak kapcsolatot.

Mert ha egy nő annyira kell nekik akkor nem érdekli őket senki és semmi, abból kapcsolat lesz (ha a nő is vevő rá). Ha meg csak szexre használ, akkor megette a fene az egészet.

A "bámulás" is a hormonok miatt van. Szexre jó vagy neki (szexuális vágy van benne), de többre nem kellesz. Ezen nem nagyon tudsz változtatni, ha ő nem akarja.

2023. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Akkor ha valaki bámul és érdeklődik rólam az nem valódi érdeklődést takar csak simán megfektetne?


Akkor miért nem tette? Miért nem próbálkozott újra? Nem azért kérdezem, mert én nem bírok magammal, hanem mert nem látom a logikát. Tudta, hogy egyszerű lenne, mert hát na jó volt és én ezt nem titkoltam.

2023. szept. 13. 11:58
 13/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként az értelmes választ!
2023. szept. 13. 11:58
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnos azért nem akar tőled kapcsolatot, mert túl könnyen megkapott. :/


Nőként mondom, ez nem annyira jó tulajdonság. Én megértem hogy szex, de tudod van a tartás, a vadászati időszak alatt ami izgalmassábteszi. Konkrétan megkapott és ez az izgalom el is veszett belőle. :/

2023. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%

#13:

Szerintem azért nem, mert nem akar bonyodalmat az életébe. Biztos tisztában van az érzelmeiddel, és nem akar csak szexre használni úgy, hogy tudja hogy te többet akarsz. Bár ezt nem fogja senki megmondani neked 100 %-ra (ahogy te is írtad), mivel nem ismerjük az illetőt, nem látunk a fejébe.

Gondolom azt mérlegeli, hogy megéri e neki egy két szex úgy, hogy kap a nyakába egy szerelmes nőt aki komolyabb kapcsolatot akar (miközben ő meg esetleg egy másik nőt szeret). Lehet hogy inkább lemond a szex lehetőségéről, minthogy ilyen szituációba keveredjen (nem akar mindig magyarázkodni).

De ez persze csak találgatás a részemről, mert nem látok az illető fejébe.

2023. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Akit elobb vagnak gerincre, mintsem melyebben megismerjek, azt mar nem is fogjak. Nemcsak egy ferfinak kell, hogy legyen tartasa, de a nonek is.
2023. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

17. Ugyanezt írtam, de manapság már ez nem divat. Én ódivatúnak érzem magam, hogy még így gondolkodom..



23/N

2023. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

#16 ez a másik, mert ez is szerintem ilyen elég megosztott. Tényleg ennyit számít, hogy mikor/mennyire hamar van szex? Tényleg ennyire "értéktelennek" tűnik a 21. században az a nő (minden különösebb feminista dolog nélkül) aki fel meri vállalni, hogy szereti a szexet és élvezi és vágyik rá? Tényleg ennyit elvesz a "vadászösztönből"?


Mint írtam, ez volt az első egyéjszakás kalandom, túl sok tapasztalatom sincs.


De bejött, vágytam rá, nem titkoltam, mert az nem én lennék. Csak a szememben a másik ettől semmivel se lesz kevesebb vagy kevésbé érdekes.

2023. szept. 13. 13:01
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

18. Nekem nem értéktelen, szerintem jó hogy vannak könnyelműbb nők, akikkel hamar és könnyen összejön a dugás.



Bocsi, nem nekem szólt a kommented, csak gondoltam ezt hozzáfűzöm.

2023. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
18, az a gond, hogy ami egyejszakasnak indul, az tobbsegeben az is marad. Miert? Mert semmi kotodes nem alakul ki a masikban. Ha elobb kotodtok es utana mentek agynemut gyurni, akkor ott lehet szamitani folytatasra. Igy a sracnak kenyelmesebb volt, megkapta amit akart, es meg elkotelezodest sem kellett eljatszani hozza. Ha ilyet elvartal volna, akkor lehet nem megy veled szobara. Marmint, ha van benne gerinc.
2023. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!