Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30-as pasi szemszögéből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as pasi szemszögéből a korosztálya mellett a jóval fiatalabb, vagy a jóval idősebb nők a jobbak?

Figyelt kérdés
2023. szept. 13. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Jóval fiatalabb (18-20 évesek)
Jóval idősebbek 50-60 évesek.
12 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

31 vagyok. Hát, az általad jóval idősebbnek megadott kategória már elég öreg, látványosan. Szóval, a fiatalabbra nyomtam, ott legalább a külső nyerő.

Egyébként a legjobb szerintem a 31-40-es kategória. Még szépek, lelkesek, de már nem telepednek az emberre. Élvezik felszabadultan az életet.

2023. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Hogy jelenthet egy ismeretlen (jóval = x) egyszerre két számot?


Arra gondolnék, hogy ha ugyanazt a szót használod, az ugyanazt jelenti lefele és felfele is, mondjuk x (jóval) = 10, akkor az 20 éves és 40 éves. Vagy ha x = 20, akkor 10 évesek és 50 évesek. Valami itt nem stimmel.

2023. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
50-60 anyám lehetne, 18-20 meg a húgom korosztálya kb. Maradok a saját korosztályomnál.
2023. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jóval idősebb = nagyon nagy korkülönbség.


A huszonéveseket és a negyveneseket azért nem vettem be a kérdésbe, mert egy 30-ashoz képest ott bár nagy a korkülönbség, de nem nagyon nagy.

2023. szept. 13. 22:35
 5/15 A kérdező kommentje:

"Maradok a saját korosztályomnál."


Okés. De a kérdés nem erről szól.

Hanem arról, hogy a két nagyon nagy korkülönbségből melyik a jobb?

Amúgy a MILF szót szándékosan nem használtam az 50-60-as korosztálynál, mert bár rájuk gondolok, de egyesek talán sértőnek veszik.

Tehát szexi 50-eseket kell elképzelni.

2023. szept. 13. 22:38
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

De hogy lenne 10 év "nagyon nagy" korkülönbség? Nekem nagyon nagy az mondjuk 40 év.


Hogy lehet 10 egyenlő 20-al? Ezt a női logikámnak valaki vezesse le.

2023. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

#6: Hú, a női logikád tényleg fájdalmas.

Valóban nem nagyon nagy, de azért 10 évet ne állítsunk be annyira alapnak. Én pl. el sem tudnám képzelni, hogy 10 évvel fiatalabb, 10 évvel éretlenebb illetővel legyek együtt.

És sehol sem írja senki, hogy a 10 egyenlő a 20-al. Ne pedzegesd már ezt. Nem női logika, amit tolsz, hanem autizmusra utaló dolog. Attól, hogy ugyanazt a szót használja, az a szó még nem konkrét számot jelöl.

2023. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabbakat sokkal jobban szeretem. 😁 29/F
2023. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem tudnék 10 évvel fiatalabbal együtt lenni, de ha a 10 év nagyon nagy különbség, mi a 20? Mi a 30?
2023. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

29 éves vagyok és 20 éves a barátnőm. Nekem ez az "alap". El sem tudnám magam képzelni egy velem hasonló korú nővel. Randiztam az utóbbi egy-két évben párral, 28 évessel, 26 évessel, de egyrészt arcra is öregebbek voltak, másrészt ők már gyereket akarnak, aztán egy férfitól beállt életet várnak el (legyél kész az apaságra). Köszi, de ezekre nem vágyom. Egyébként a szüleim között 3 év van, de például a nagyszüleim között kereken 10 év volt és akkor házasodtak össze, amikor papám 30, mamám 20 éves volt, tehát látok jó példákat.

Leszarom, felőlem hívjatok éretlennek, akárminek. Egyrészt jól szót értek sokszor sok 20 évesekkel is (ők sem egyformák, mint ahogy minden 30 éves sem egyforma), másrészt jobban is tetszenek.

2023. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!