Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szükségem van naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szükségem van naponta egy-két óra egyedüllétre, akkor ne is akarjak párkapcsolatot, és gyerekeket végképp ne férfiként?

Figyelt kérdés
Beszédes fickó vagyok, de egy több emberből álló csoportos beszélgetés, vagy társasági esemény végigkövetése lefáraszt. Naponta szükségem van énidőre, hogy feltöltődjek. Anyám szerint, aki magát háttérbe szorítja másokért, így el kellene felejtenem a párkapcsolatot, a családot, és azt is, hogy a párommal közös barátokon kívül legyenek saját barátaim, mert ennyi mindenre nincs idő. Pedig én igényelném, hogy nem csak a családommal legyek, ne csak a közös barátokkal, hanem, egyedül is, és a párom nélkül a saját barátaimmal is. Ezek normális igények, vagy tényleg 0-24-ben a családom körül kellene forognom, amikor nem éppen nekik keresem meg a kenyérre valót?

2023. szept. 15. 09:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%
Mi is ilyenek vagyunk a fèrjemmel, nekem nem hiányzik, hogy valaki állandóan a seggembe legyen.
2023. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az jön le a válaszokból, hogy csak olyannak szabad gyereket vállalni, aki introvertált"


Pont nem. Nekem introként ha 1 napot gyerekkel kéne töltenem, utána kéne 1 hónap egyedül.

2023. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Fordítva írtam. Úgy értem, csak az extrovertáltaknak lehet gyereke?
2023. szept. 15. 09:27
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak nekik lehet, de sokan vállalnak, aztán amikor ott a valóság, megbánják. Nem csak cuki kis lurkók lesznek azok, hanem hányásig hisztiző kis szörnyek is.
2023. szept. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
5 öcsém van, a legkisebb 11 évvel fiatalabb nálam, azért látom, hogy miben áll.
2023. szept. 15. 09:38
 16/29 anonim ***** válasza:
51%
Pasiként könnyebb, ha nem jön be, csak lelépsz. 🤷🏼‍♀️
2023. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Parkapcsolat szerintem simán megoldható, csak tényleg ilyen nő kell. De az ertelmesebbje azoknak is vágyik énidőre, saját barátokra, vagyis nem akarna ő se 0-24-ben veled lenni.

Én is ilyen vagyok. Plusz egy nagyobb ház, lakás is praktikus, mert egy másfél szobás valamiben ez nem megoldható, és akaratlanul is egymás agyára mentek.


A gyerek az már egy keményebb dió. Én nem mondom hogy felejtsd el, mert minden megoldható. Inkább térj vissza rá, ha találsz egy olyan nőt, akivel együtt tudnál élni.

2023. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, leginkább azt szeretem, ha békén hagynak és nem fárasztanak állandóan. Párkapcsolat szerintem is összejöhet, mert a nők közül sem mindenki kapcsolatfüggő, megérti, hogy az énidő mennyire fontos. Gyerek az más kérdés, azt nem is vállalnék csak ha tudnám, hogy vannak nagyszülők vagy más segítség, akik néha átveszik a terheket.
2023. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. Párkapcsolatod még lehet, napi egy-két óra nem sok, de gyereknél nincs ilyen, hogy te most me timeolsz. Majd akkor ha már tini. De kérdés, hogy a napi 1-2 óra tényleg csak annyi-e, és nem becsülöd-e alá. Exem azt mondta, neki napi 3-4 óra kell, hát ez volt inkább 3-4 nap is egy héten :D
2023. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a hatékony,jó neveléshez , az összetartó, kiegyensúlyozott család kialakításához kb. 15 évre el kellene felejteni az énidőt. A gyereknek létfontosságú a szülői jelenlét, szeretet, törődés. Nem azért vagyunk ketten szülők, hogy felváltva passzolgassuk le egymásnak a gyereket. Nem mondja el senki, nem is tanítják és ez nagy hiba: de tudnod kell róla, hogy a gyerek megszületésével néhány évre feladod magad, minden igényedet háttérbe szorítod, van, akit a gyerek még a wc-re is követ és még ott sem lehetsz egyedül. Ugyhogy inkább jól át kell gondolni ezt, mint beleugrani és a végén a gyerek szívja meg a dolgot.
2023. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!