Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Lesz ebből még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Lesz ebből még bármi más is? Van barátnőm, másik illetőnek (lánynak) meg van barátja. Egy háztartásban élünk 4-en , de a lánnyal kerüljük egymást sokszor, részegen meg egymásra találunk?

Figyelt kérdés

Józanul sokszor előfordul, hogy egymásra sem nézünk, vagy ha igen akkor is csak kis időre, de le se sz.rjuk egymást szó szerint, részegen meg mindenkinek jó a kedve, neki is (lánynak) meg nekem is, tegnap pl. nem figyelt a barátja nekem meg a barátnőm, aztán a lánynál valahogy a hát simogatásból az lett, hogy összekulcsolva megfogtuk egymás kezét.. 2x is..

(De miért is?! automatikusan történt mintha ez természetes lett volna…..)

szemkontaktus is ilyenkor többször előfordul.. vele együtt a mosoly is, olyan mintha titokban ő is kicsit oda lenne értem, szerintem..

bevallom nekem is tetszik, de ez szerintem csak vágy… semmi más, vagy nem tudom… erre szeretnék rájönni.. de nem sűrűn vannak ilyen részeg esték, józanul meg hát semmi sincs tényleg, úgyhogy nem értem ezt az egészet..



2023. szept. 17. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolj bele ilyenkor hogy mit éreznél ha a párod csinálná ugyan ezt veled.. :)
2023. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért van ez?

Mert egy gerinctelen patkány vagy, na pont azért.

2023. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van.. sajnos ez van, es egyaltalan nem vagyok erre buszke de akkor se ertek semmit se.
2023. szept. 17. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az hogy tetszik valaki ránézésre okés, de az hogy már teszel is valamit mert megfogod a kezét stb az már ut a hűtlenség felé...de ha veled csinálná ezt valaki, kibuknál
2023. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván nem helyes dolog ez az egész, gusztustalan meg minden ahogy írjátok.. de nem csak én csinálom ebben a helyzetben..

Lehetek patkány meg minden, ezzel előbbre nem leszünk, de mindegy lényegtelen végülis mert igazából mindenki szereti a saját párját, ezzel én is így vagyok és soha senkiért nem dobnám el mert szeretem.

2023. szept. 21. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szeretheted ha egy másik lánnyal meg kinlódsz, eszembe nem jutna szarakodni mással a párom mellett ha szeretem..
2023. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szereted, ha más után epekedsz. Dobd a lányt, nálad csak jobbat érdemel, aztán ásd el magad..
2023. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!