Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alakuló kapcsolatban hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuló kapcsolatban hogyan ne változzak idiótává?

Figyelt kérdés

Ha egy fèrfi nem érdekel akkor teljesen egyenrangú és értelmes tudok lenni vele, mellette, nőként viselkedni, tisztelnek szeretnek, bírnak, udvariasan kezdeményeznek, betartják a határokat, ha túlmennek vissza tudnak venni, tudnak bocsánatot kérni és egy igazi jó hosszutávu együttműködés is van belőle baráti/kollegai kapcsolatok, szinte öröm velük lenni találkozni, bírjuk egymast csipkelodes nevetés is van neha viták de azt meglehet beszélni, egyszóval minden happy.(a bunkó parasztok ugyan nem ilyenek, de azokat ignorálom)


Na de ha tetszik valaki, ismerkedünk, randik vannak, vagy tovább, kapcsolat eleje, kb az idióta nő szintet hozom csak, aki mindenen röhög, hajlamos "csicskulni" a pasinak, mintha én udvarolnék én ugrálom körbe, egy cirkuszi bohóc leszek. Es ebben a szakaszban jóformán egyik pasi sem "irányít", hagynak "kibontakozni", velem nevetnek adják alám a lovat, jönnek velem mindenhova, benne vannak abban is hogy bármibe fejeseket ugorjunk ha akarom, még domináns nárcik is hagynak dominálni irányítani, mindenben egyetértenek, ők mindenben bármiben partnerek, ha a csillagos ég kell hát menjünk el oda is.


Aztán jön az a rész hogy én mámortól ittasan még szerelmes is leszek, ők pedig nyeregben. És akkor veszik át ők az iranyítast és kezdödik a hierarchia, hogy én vagyok èrte és nem fordítva.


A mostani legújabb pasival még ott tartunk, hogy zavarban is van még tőlem, meg akar felelni, udvarias, ő van èrtem, nem fordítva, én meg megyek át a "szokásos" vihogó hülyébe, lazába hogy oldódjon fel, lazítson ő is és ugrás az Életbe. Hagy még "irányítani", mindenben nekem van igazam jófej jóarc, lehet vele bomolni, még együtt nevet velem.

És na most nem akarom elrontani.

Egyelőre azt csinálom most, hogy a találkozásokat csak röviden oldom meg, ne kapjon belőlem sokat, (ne legyen időm lejáratni magam)és próbálom éreztetni hogy tegyen is értem legyek neki értèk, nem sültgalamb idiota nő.

De hamvában holt vele is, mert én már igy maradok?

Hogy komolyodjak meg ha tetszik vki?



#komolyság titka
2023. szept. 19. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Meg ez vagy te. Biztos akarsz változni? :D
2023. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma szerintem veled, hogy túlságosan boldog párkapcsolatban akarsz kikötni és emiatt "csicskulsz" be, amit nem kéne egyáltalán, mert az egészséges lelkületű ember olyasmit nem csinál.

Az ideális párkapcsolat 50-50% szinten működik (ami értelemszerűen nem mindig az, mert valakinek engednie is kell, normális keretek közt hol az egyik, hol a másik és idővel összecsiszolódnak), nem úgy, hogy az egyik a másikat ledominálja. Megfelelési kényszer is bekacsint, úgyhogy nem árt pszichológus, hogy mi az oka mélyebben és persze az, hogy nem játszmázol a férfiakkal. Hanem természetes modorban hagyod csurdogálni a folyamatot. Megkomolyodás alatt nem tudom mit értesz, de ha azt, hogy neked a partizás jelenti azt és a hülyeségek, akkor abból ajánlatos csökkenteni...

2023. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Terdre csicska
2023. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A csicskulást ugy értem hogy flörtölök csábítok, szinte szórakoztatom a másikat, amit nagyon élnek. Nem úgy ami másoknak van rutinjában, vagy a gondolataiban itt, hogy más ugrik be. Leheg félreérthető voltam, azokkal van baj akiknek jelentestértalom másik oldala ugrik be, rossz aki rosszra gondol.


De nem a hülye gyk-t elemezném ha lehetne.

Mindenki magárol beszél a saját válaszában a maga tapasztalatairól. Ez örök törvény.

2023. szept. 19. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!