Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valtozzak meg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meghunyaszkodos tipus, de unom mar hogy allandoan en kerek bocsanatot mindig mindenert.

Nem szeretek haragban lenni sokaig, es mindig engem bant ez leginkabb igy en bekulok/keresek megoldast/kerek bocsanatot

Ma is igy volt. Nagyon utalom magam ezert.

Hogyan valtozzak meg ezen a teren?

25L



2023. márc. 11. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Aki kulcsfontosságú információkat titkol el, az nem érdemel választ.
2023. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem “titkolok” semmit. Mit irjak le? Leirom!
2023. márc. 11. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2x1 leszarom tabletta ha összevesztek, aztán lép, vagy nem, de akkor meg minek rá időt pazarolni?
2023. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te követed el a hibát, akkor te kérj elnézést, ha ő a bűnös, akkor neki kellene. Ő képtelen rá? Tudja, hogy te úgyis meghajlasz előtte? Szakíts vele.
2023. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1.

Ugyan ez volt az előző kapcsolatomba. Mindent nekem kellet megoldani, még akkor is ha ő rontotta el. Mindig en kerestem a megoldast/komprumisszumot..hat szakitas is lett belole. Az ilyen egyoldalu kapcsolatok halalra vannak itélve, de ettől függetlenül még nem kell szakitani. Beszéljétek meg mond el neki kerek perec mit érzel, hogy azért ő is "dolgozhatna", egy kapcsolat munka. Ha ez se segít akkor rip.

2023. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az 1. Est veletlen irtam xd
2023. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ha változni akarsz, akkor változtass eddigi szokásaidon. Tekintsd át részletesen, hogy eddig hogyan reagáltál dolgokra. Akár kívánatos, akár NEM kívánatos dolgokra.


Legelőször is... kezdd azzal (de hangosan!): - NEM utálom magam! - aztán...

- Most épp ilyen vagyok! -

- Eddig is örökké változtam, hisz már rég nem kell pelenkázni! -

- Akkor eztán is tudok változni! -

- Engem senki meg nem akadályoz ebben! -

- Konfrontálódni is tudok, ha a helyzet ezt kívánja! -

(Ezt nevezik asszertív magatartásnak)


Jelenlegi hozzáállásoddal azt éred el, hogy a másikat megtéveszted. Abba az illúzióba ringatod, hogy neki semmiféle helyre-tennivalója nincs. Így azt hiszi: csak neked van. Mert már hozzá is szokattad.


5-ös jól írta: Egy (szeretet) kapcsolat az két (2) ember közös sikere/bukása. Mert munka. Nem elég csak elkezdeni valamit, hanem azt FENN is KELL TARTANI! És a kapcsolat az mindig két ember közt van. Tehát 50/50% -ban kell tenni érte.


Jó, ha tudod és számítasz rá: Minden változás, változtatás fájdalommal jár. Neki fog fájni, de neked sem lesz könnyű. Ám ez is olyan, hogy valamit valamiért.


Az ERŐ legyen veled!

2023. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdés: direkt csinálja vagy ilyen a személyisége? Ha ezt felhozod és beszélgettek róla, akkor hajlandó-e odafigyelni rád jobban, miközben te is próbálsz fejleszteni saját magadon (ez fontos!!), vagy jó ez így neki, ahogy van? Nyilván az sem egészséges, ha te görcsösen azt érzed, hogy muszáj azonnal békülni, és még ha tudod is, hogy valamiben ő volt a hunyó, te akkor is előbb lépsz és nem várod ki, hogy redezze magában a dolgokat és önállóan jusson arra a következtetésre, hogy elrontott valamit és bocsánatot kell kérnie. Ha te állandóan előbb lépsz, akkor elkényelmesedik, mert nem neki kell felhoznia a nehéz témákat, kezdeményeznie egy békülős, komolyabb beszélgetést. Ha hajlandó változtatni ő is, meg nyilván te is, akkor működhet a dolog, de ha neki egyértelműen jó és kényelmes ez a jelenlegi állapot, akkor az hosszútávon nem fog működni, mert egy idő után nálad fog elszakadni a cérna és szakítás lesz belőle. Ha szeret téged és fontos vagy neki, akkor ha komolyan elmondod neki a problémádat és az érzéseidet, akkor változtatni akar majd ő is a jelenlegi állapoton, mert nem akarja, hogy neked rossz legyen. Csak ugye az sem teljesen egészséges, ha te minden veszekedés után rohansz és békülést kezdeményezel, mert vannak olyan helyzetek, ahol a másik félnek is át kell gondolnia és le kell vonnia a következtetéseket, nem pedig az általad már összekovácsolt békülős "tervet" meghallgatni tőled és követni.
2023. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem szeretek haragban lenni sokaig"

Miért vagy egyáltalán haragban valakivel?

Nem tudtok valamiben megegyezni, megérteni vagy legalább elfogadni egymást?

2023. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta, kérdező? Megváltoztál?
márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!