Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léptél ki egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptél ki egy kapcsolatból sok-sok év után, ahol hol együtt voltatok, hol külön?

Figyelt kérdés
Tipikus se veled, se nélküled kapcsolat. Meddig húztátok, mi volt az utolsó szög a koporsóban? Miértnem sikerült hamarabb lezárni?
2023. szept. 20. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Több infót.
2023. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem voltam, de egyszerűen úgy tennék mintha nem létezne.
2023. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem voltam ilyen helyzetben, de én úgy állok ehhez, hogy ha szakítottunk többször is, annak nyomós oka lehetett. A megszokás pedig egy rossz beidegződés, káros, nem fejlődsz általa.
2023. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak azért volt seveled se nélküled mert szakítast provokált ki, hogy én szakítsak miközben a duma meg állandóan az volt hogy én vagyok a szerelme mindene, én leszek a felesége.

De kapcsolatban mindig úgy viselkedett hogy nehogy vele akarjak lenni.

Sokáig hittem a szavaknak a tettek helyett. Es mindig kibékültem es megint aljas volt.


És rossz volt az hogy nekem kell szakítani, annak aki szeret es aki vele akar lenni a kapcsolatot éltetné.

De ő meg aki a kapcsolatot direkt tönkreteszi nem az szakít.

2023. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én dettó mint 4-es válaszoló.

1,5 évig húztam, mikor megtaláltam társkeresőn, ahol élete szerelmét kereste, majd mikor rákérdeztem, azt mondta, engem tesztelt, nyomozok-e utána:)) végre volt erőm elküldeni az anyjába és továbblépni.

2023. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit erőltetni kell, azt nem szabad erőltetni.


Akármilyen egyszerűnek tűnik, nekem ez a rövidke mondat tette helyre az agyamat 12 év után. Sokkal hamarabb kellett volna rátalálnom erre a mondatra.

2023. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tinikapcsolatnak indult, 5 evig tartott de fejben megrekedtunk 17 eves szinten. Ketszer kezdtuk ujra, kar volt. Sok minden eltort bennem akkor, es nem allt minden helyre azota sem, pedig mar 5 eve vege es ferjnel vagyok.
2023. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!