Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Hosszú) kapcsolatban levők -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Hosszú) kapcsolatban levők - veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


7 éve vagyok együtt párommal. Talán fontos info hogy ő volt egyben az első barátom is, 18 éves korom óta vagyok vele. Természetesen voltak nehéz időszakok, nagyon szép pillanatok, minden a 7 év alatt, ahogy ez normális. Nekünk elég stabil a kapcsolatunk az elejétől fogva, mindkettőnk hűséges típus is. Na de a szitu:


Megismertem valakit, a körülmény mindegy, csak rövid időt (pár napot) töltöttünk egy helyen és nagyon jól elbeszélgettünk. Ezzel semmi probléma, páromnak is sok nő barátja van, nekem is vannak férfi barátaim. De vele annyira passzolt minden, a gondolkodásmódunk, az érdeklődési köreink, hogy nagyon sokat beszélgettünk. Ő viszont egy idő után közölte hogy vonzódik hozzám es többet szeretne, ezt egy ebéd közben közölte es hozott virágot is nekem. Természetesen megköszöntem es mondtam hogy ebből nem lesz semmi mert van párom. Nagyjából ez történt röviden összefoglalva - persze az évek során akadtak olyanok akik rám hajtottak esetlegesen, de ez most más mert azóta is erre gondolok. Valahogy olyan érzéseket váltott ki belőlem, ami a kapcsolatunk elején jellemző volt de ennyi év után már nem. Párom nem egy romantikus tipus, és amúgy én sem, de néha néha igényelnék ilyen jellegű figyelmet, es talán ezért is ragadt meg ennyire ez az “élmény” most. Mindenesetre, sose csalnám meg a párom, de itt éreztem én is a vonzalmat es hogy nagyon passzoltunk a másikkal.


Most bevallom kicsit padlón vagyok mert bezavart ez az egész, es rosszul is érzem magam pedig nem történt semmi. Csak elgondolkodtatott, hogy lehet hogy ennyi idő után már tényleg ne számítsak nagy ”lángolásra”? Veletek volt már hasonló? Mit

Lehet ezzel kezdeni? Vagy csak el kell engedni ezeket a gondolatokat ha néha néha találkozok olyannal, aki megmozgat bennem valamit?


Köszönöm előre is a válaszokat.

25L



2023. szept. 20. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Ne érts félre, nem megcsalásra buzdítalak, de nagyon fiatal vagy még, és teljesen normális, hogy mások iránt is érdeklődsz.


Véleményem szerint elég csekély annak a valószínűsége, hogy együtt fogtok megöregedni... ha túl gyakran jön valaki, aki megmozgat valamit benned, annak oka van, ezt én is tapasztaltam. Valami (konkrétan a romantika) nagyon hiányozhat, és ez érthető.


Mérlegelj, és ha úgy érzed, hogy szívesen ismerkednél másokkal, szakíts a pároddal előtte mindenképp.


Vagy maradj vele.

2023. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális, hogy a jelenlegi kapcsolatodban már nem fogod érezni azt a nagy lángolást, amit az újdonsága varázsa ad.


Mondd el a párodnak a gondolataidat.... Szerintem ekkor lenne őszinte egy kapcsolat. És ha tényleg vele akarsz lenni, akkor ezt kibeszélve tudtok együtt menni tovább... de az hogy magadban fantáziálgatsz, már kifele vezet.

2023. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk beszélhetnél is a pároddal, hogy néha igényelnél ilyen jellegű figyelmet.
2023. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%

25 éves vagy, elmúlt a szerelem és máshol FOGOD bepótolni előbb utóbb HA nem vetsz véget a kapcsolatnak. Természetesen lehettek ti később nyitott kapcsolatban is, ha nektek belefér, de titeket szerelem és vonzalom már nem köt össze legalábbis részedről.

(Helyedben szakítanék, túl rövid az élet hogy befőttként vagy csalfaként éljem le...)

2023. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
7 éve, de 25 évesen? Az akkor nem igazi 7 év.
2023. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
#4: Tök jó tanács ez olyan embertől, akivel hosszútávon biztosan nem lehet tervezni.
2023. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
#6: Miért is nem lehet, ismersz netalántán? 25 évesen miért pazarolja az életét olyan emberre, akibe nem szerelmes már? 40-45(+) évesen azt írnám, hogy inkább maradjon vele, de ilyen fiatalon ugyan minek? Azért, hogy érzelmileg és/vagy fizikailag hűtlen legyen hozzá, vagy mi? Épp az, hogy a tisztességes eljárást javaslom, ami a nyitott kapcsolat (bár közben is lehet másba szerelmes az egyik), vagy a szakítás.
2023. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Ez csak fellángolás.

Itt 2 lehetőség maradt: vagy szakítasz, vagy maradsz.

Van amikor a “jobb a jó elrontója”, szal nehogy azlegyen a végén hogy a 2 szék között a padlóra esel…

2023. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%

#6: Túl hosszútávon már senkivel sem lehet tervezni. Sajnos ez van. Az új generáció igényli folyamatosan az új ingereket, amit kb. lehetetlen kielégíteni hosszútávon 1 személlyel. Lehet szépíteni, de az én környezetemben sincs 5 évnél hosszabb kapcsolat a 30 éves kor alattiaknál, ahol ne lett volna minimum megcsalás.


Kérdező, a tűzet vissza lehet hozni, de elég nagy az esély rá, hogy újra és újra megfog más. Aztán, egyszer rossz passzban lesztek és lépsz is a másik felé.

2023. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
#9: És az ilyen #4-es féle mentalitással nem is lesznek. Ez az új ingerek állandó hajkurászása hosszútávon nem vezet sehova.
2023. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!