Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem nagyon megkervelni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem nagyon megkervelni, de sajnos a külső adottságai miatt nem érzem magamat nőnek mellett, mi lesz így?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelem, nagyon vicces, nagyon egy húron pendülünk, de sajnos se nőnek nem érzem magamat mellette, se nem vonz szexuálisan. Ugyanakkor szeretek vele lenni, az ölelések is jól esnek tőle. Először sehogy sem tetszett, mert nem szép férfi. De az arcát azóta megszoktam, és akárhányszor ránézek, az jut eszembe, hogy ez az arc azé, aki ilyen rendes, kedves srác. Azon viszont nem tudok túllenni, hogy sokkal kisebb és valamivel vékonyabb is nálam. Én is vékony nő vagyok, de ő szinte csont és bőr. Nem tudok túllenni azon, hogy én vagyok a nagyobb minden szempontból, (a magasságkülönbség 12cm) és így nem érzem a férfi-női kapcsolatot kettőnk közt. De valamiféle szeretetet, arra vágyat, hogy beszéljek vele és vele legyek meg érzek iránta. Akkor mi ez?
2023. szept. 21. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez? Valami olyan, amit kár erőltetni szerintem. Barátság szint ez inkább.
2023. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barát.
2023. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátság, szimpátia.
2023. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer voltam ilyen helyzetben, mindenki azt mondogatta a környezetemben, hogy próbáljam meg, mit veszíthetek? Nos, én egy évet vesztettem, ő pedig feleslegesen reménykedett benne, hogy bele fogok szeretni. Próbáltam a jót látni benne, de hiába, nem tudtam beleszeretni.


Szerintem kell egy minimális vonzalom, hogy egy jól működő kapcsolat alakuljon ki, feltéve ha érzelmi alapú kapcsolatról beszélünk mindkét fél részéről.

2023. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!