Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél éve vagyunk együtt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt és elfelejtette a szülinapom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal. Még az elején szóba kerültek a születésnapok. Az övé májusban volt, amire én felköszöntöttem. Az enyém most szeptember elején volt, de semmi.. Elfelejtette.. A névnapomat nem felejtette el, az is májusban volt. Az ő névnapja júliusban, arra is felköszöntöttem.

Nem tudom, hogy reagáljak, kicsit rosszul esik, de nem akarom túlreagálni a dolgot, hisz még nagyon friss kapcsolat. Nincsenek közös ismerőseink, illetve a Fb-t sem használjuk.

Szóval hogy "figyelmeztessem" hogy ne legyen kínos neki? Vagy figyelmeztessem egyáltalán?



2023. szept. 21. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki igen, hogy Béla ezt elfelejetted és nem esik jól.


De amugy rokonaid, baratok nem köszöntöttek hogy feltunjon neki?

2023. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Férfiak és a dátumok... ne vedd a szívedre! Szerintem a férjem nem tudja a szülinapomat... a sajátját meg a két gyerekét tudja, slussz.

Azt mondta, mindig időben szóljak, hogy aztán ne kelljen megbántódjak. És így is teszek. Nem direkt csinálják, hidd el!

2023. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Mond meg neki, de ne játszd túl… amúgy vannak olyan emberek mint én pl, hogy még a saját anyám szülinapját is elfelejtem.
2023. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Az én párom tudja mikor van az enyém...
2023. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1# nincsenek közös ismerőseink. A távolság miatt max egyszer találkozunk hetente. Aznap épp nem találkoztunk, csak telefonáltunk.


2# Legközelebb biztos szóba hozom, de az még egy év :D


3# Igen, de hogyan? :D Olyan kellemetlen.. Akárhogy fogalmazom meg, olyan sutának tűnik..


4# Örülök neki :/

2023. szept. 21. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj “drágám, picim, nyuszim, stb” elfelejtetted a szülinapomat és ez engem bánt eléggé, kérlek kárpótolj, máskor pedig ne felejtsd el.
2023. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6# :)
2023. szept. 21. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, én imádom, ha párom elfelejti a szülinapom, vagy az évfordulónkat, akármit, mert olyankor utána mindig nagyon bocsánatot kér.

De egyébként én nem csinálok belőle semekkora ügyet, nekem egyik ilyen nap pont olyan mint bármelyik másik, a 2014es motorbaleset óta pedig nekem minden nap születésnap.

2023. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 éve vagyunk együtt, de most is meg kell majd néznem, hogy decemberben melyik nap van a névnapja a páromnak.


F

2023. szept. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. Szakadok.😆 Bocsáss meg,de ahogy elolvastam,rám tört a nevetés.


Kérdező,ha rosszul esik,mondd el neki. A kommunikáció fontos.

2023. szept. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!