Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek furcsa vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek furcsa vagyok? Vagy ezt más pasi is csinálja? Miért akadt ki?

Figyelt kérdés
Szóval fent voltunk páran így barátok az egyik barátnőnknél iszogatni meg társasozni. És ennek a lánynak mindig olyan finom illata van, és tudjátok olyan letisztult és elegáns mindig. Szóval elmentem mosdóba, de a fürdő egy ilyen kis folyosó jellegű dologból nyílik, és az ajtajával szemben ott van a hálószoba ajtó, és ugyan az a jó illat jött ki, mint amilyen illata van a lánynak. És ott bent ott volt kiteregetve (még egy melltartó is) olyan jó illata volt mindennek, az ágyneműje is nagyon finom illatú. De mikor megkérdeztem, hogy mit használ, hogy a mosott ruhái és az ágyneműje ilyen finom illatú, akkor csak kiakadt, hogy miért mentem be a zárt hálószoba ajtón, és hogy én akarnám-e hogy ő a gatyáimat szagolgassa. Miért akadt ki amikor csak az iszonyatosan jó illattal csábított el? Tuti valami durva öblítőt használ vagy valami.

2023. szept. 23. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa azt mondani valakinek a házában, hogy jó illatú a bugyid és a melltartó. Intim szféráját, magán életét sértetted azzal, hogy engedély nélkül léptél be. Egyből perverznek és betegnek titulált.
2023. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Ez most troll kérdés vagy tényleg léteznek ilyen fellegekben járó emberek?

Amúgy elég perverz viselkedés ez

2023. szept. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te teljesen kattos vagy
2023. szept. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

azt nem irtad le, hogy most be is mentel a haloszobaba, vagy csak nyitva volt az ajto, az illatot erezted, de be nem mentel?


mert ha bementel, jogos a kiakadas. perverz vagy :D na jo, nem, de tul kivancsi es a privat szferajat megsertetted.


de ha csak az illatot erezted meg nyitva maradt az ajto, akkor mondhatod, hogy nem volt szandekod megserteni a privat szferajat, csak elvarazsolt az illat. ennyi

2023. szept. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 eszterbarat válasza:
100%
Ha nem tud róla senki, akkor normális, fiúk fejében ez megfordul, de amint kiderül, és te normálisnak gondolod, akkor gáz vagy öcsém... :)
2023. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a peniszem szagolgatjak.
2023. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég beteg, de azért írd majd meg, hogy mit használ, ha esetleg kiderülne 😉
2023. okt. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!