Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz néven vegyem ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz néven vegyem ha a pasim nem ajánlotta fel hogy ebben az esetben kifizetne...?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok turistaként. Létezik kanapészörf, ahol ingyen megalhatsz idegeneknél. Namost én találtam egy lehetöséget, de férfi az illető. Nem tudom, hogy belemenjek-e. Montam ezt a lehetőséget a páromnak és furcsa mód nem ajánlotta fel, hogy figyelj már, édes, szeretnélek biztonságban tudni, inkább kifizetem neked arra a 2 éjszakára a hotelt.
2023. szept. 24. 09:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Minek mész el ha nem tudod kifizetni?

Nem szeretem a spúr pasikat de itt egyáltalán nem gondolom hogy ő lenne a meghívő fél.

2023. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem, szerintem az a fura, hogy ez benned felmerült. Igen, értem, hogy neki rosszul esik, ha pasinál alszol, de erre nem az a megoldás, hogy ő kifizeti, mert a te költséged ez. Normális esetben elmész egy hotelbe vagy más ingyenes / olcsó legetőséget találsz a saját pénzedből.

Ha nincs pénzed utazni, ne menj. Ne a pasidtól várdd.

2023. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért is kéne neki fizetni bármit?


Az első egy-két randit még megértem, de utána mégis miért kellene a pasiknak több pénzt belerakniuk a kapcsolatba, mint nekünk?

2023. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Te mentél oda, nem ő küldött. A te döntésed, hogy hol fogsz aludni.

Mondjuk én biztos nem mennék estére egy vadidegen férfihoz, de te tudod. Ennél a kocsiban vagy sátorban alvás is jobb opció.


Ha a barátod milliárdos, akkor érthető, ha rosszul esik. De egy átlagos keresetű férfi nem fog tudni csak úgy kicsengetni neked egy nyaralást, csak mert te kitaláltad. Utána meg fizesse a hazautad is, nem?

2023. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem itt inkább neki esik rosszul, hogy úgy mész ki nincs pénzed és pasiknál szállsz meg.
2023. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem értitek. Itt a biztonságról van szó. Teljesen más olvasata lesz az egésznek. Nem egy szaros randiprogramról beszélünk. Ki tudom fizentni, nem tudom melyik hülye találta ki, hogy nem. Ugyancsak nem ez a lényege a kérdésnek.
2023. szept. 24. 09:58
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

De ha ki tudod fizetni akkor miért "elvárás" hogy ő fizesse ki? xD

Ez még rosszabb, tuda ki tudsz fizetni egy szállást és mégis pasinál fogsz couch surf-ölni.

2023. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a szállásmódot választottad, előre tudhattad, hogy nem csak női szállásadókat találsz majd.

Ha meg van pénzed kifizetni, akkor meg megintcsak mi a problémád?


Akkor reklamálhatnál, ha a pasid kényszerített volna erre a szállásmódra. De nem ez történt.

2023. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

6

Ha a biztonságról van szó, akkor ne tedd ki magad veszélyes helyzetnek. Ennyi, probléma megoldva..

2023. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ja, ha a biztonságról van szó, akkor fizesd ki szépen magadnak.

Nem az apád, hogy megmentsen a felelőtlen döntéseidtől.

2023. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!