Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz néven vegyem ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz néven vegyem ha a pasim nem ajánlotta fel hogy ebben az esetben kifizetne...?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok turistaként. Létezik kanapészörf, ahol ingyen megalhatsz idegeneknél. Namost én találtam egy lehetöséget, de férfi az illető. Nem tudom, hogy belemenjek-e. Montam ezt a lehetőséget a páromnak és furcsa mód nem ajánlotta fel, hogy figyelj már, édes, szeretnélek biztonságban tudni, inkább kifizetem neked arra a 2 éjszakára a hotelt.
2023. szept. 24. 09:51
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Én nem csináltam problémát, fogalmam sincs miről beszéltek. Együtt utaztam a barátnőmmel de most külön leszünk egy darabig. Ő is ugyanebben a cipőben járt. Neki a pasija felajánlotta, hogy fizet neki valami olcsóbb szállást csak azért, hogy ne kelljen ismeretlen férfinál megaludnia. Ez nagyon jól esett a barátnőmnek és nekem is hasonlóan esne. Ez nem a királylányságról szól balfékek, hanem pusztán kedveskedés, apró figyelem. De megértem, hogy ti ez nálatok ismeretlen fogalom. ;)
2023. szept. 24. 11:48
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
De ti nem dolgoztok vagy mi bajotok van? :D Miért a pasi fizessne?
2023. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

21

Bocsi, a mi hibánk, hogy nem vagyunk önállótlan, kitartott kurvák. Elnézést kérünk.

2023. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Kitana. ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy a párod amúgy egy normális, figyelmes férfi, ahogy a barátnődé is, de nem mindenki ugyanúgy gondolkodik minden helyzetben, ne a barátnőd pasijához hasonlítgasd a tiedet, mert akkor fixen találsz minden héten valamit, amibe beleköthetsz, hanem arra figyelj, hogy a tied mikor figyelmes veled🤷‍♀️ Ez most nem az a helyzet, és senki nem fogja minden helyzetben mindig azt lesni, hogy mivel kedveskedjen épp neked. A barátnőd valószínűleg más helyzetekben gondolta már azt, hogy ezt igazán megtehette volna a barátja, de nem tette.

Probléma akkor van, ha azt érzed, hogy soha nem figyel rád a másik. Fizesd ki magadnak a szállást, aztán este gondold át, hogy amúgy normális-e a pasid többnyire, vagy sem.

2023. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem nem segít, de amúgy jókat írt, valakinek hasznos lesz. Dolgozunk persze, csak most léptünk le vakációzni. Nincs ebben semmi, kanapészörfnél maradok. Az árából mást fogok vásárolni, van errefelé jópár program.
2023. szept. 24. 12:20
 26/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, én felnőtt nőként max akkor mennék így utazgatni, ha nem félnék attól, hogy rám mászik a szállásadó. Vagy ha már nincs szükségem a szerveimre. Ha a férjem nélkül utaznék, akkor meg kifizetném magamnak szépen a szállodát, hogy én se aggódjak és ő sem. Mondjuk nekem pofám nem lenne azt mondani, hogy "minden jót szívem, holnaptól 2 éjszakát egy idegen pasi lakásában alszom." :D


Bár valószínűleg ő is ki lenne akadva...

Gondolom ennyire szarik rád a párod is és te is ennyire szarsz rá. Sok boldogságot!

2023. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
66%

Én azt nem értem, hogy miért baj, ha egy férfinál szállnál meg couch surfing keretein belül? Az ilyet szervező oldalakon elég sok személyes infót meg kell adnia magáról a regisztrálóknak és szűrik is a őket, a gyanús elemeket meg eltávolítják, ill. van lehetőség visszajelzésre is, ha valakinek problémája volt a szállásadójával vagy vendégével. Ha a pasi nem új a platformon, akkor már biztos többen szálltak meg nála, lesz róla értékelés.

Nekem egyáltalán nem lenne pozitív, figyelmes dolog, ha a párom elkezdene problémázni egy ilyen dolgon, és mindenáron hotelbe akarna paterolni, mert nem bízna a döntéseimben.

Amúgy ezt az infót, hogy a barátnőd pasijától jött az ötlet, hogy a te barátodnak fizetnie kéne neked egy szállást, érdemesebb lett volna beleírni a kérdésbe, mert akkor nem kaptál volna ennyi értetlenkedő, lehúzó választ.

2023. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Sosem voltam még Balin. Miért? Mert nem telik rá.
2023. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
27. Uhh végre egy normális válasz. Lekötelezel! Szerintem sincs baj ezzel, én is leírtam ezt. Ezen spórolok, másra meg majd elköltöm eztva pénzt. A középső résszel nem értek egyet ebben az esetben, de amúgy értem mit akarsz. Ez esetben ezt úgy kell felfogni, hogy védelmezni akar. Tudod, mint mikor egy buliban vagytok és rád mozdul egy hapsi. Na és ekkor jön oda a csávód és érzed, hogy aggódik érted, meg akar óvni, féltékeny kicsit. Ez neked nem jó értés?🙂
2023. szept. 24. 12:50
 30/31 anonim ***** válasza:
Kamu provokáció az egész kérdés mindössze.
2023. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!