Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz néven vegyem ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz néven vegyem ha a pasim nem ajánlotta fel hogy ebben az esetben kifizetne...?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok turistaként. Létezik kanapészörf, ahol ingyen megalhatsz idegeneknél. Namost én találtam egy lehetöséget, de férfi az illető. Nem tudom, hogy belemenjek-e. Montam ezt a lehetőséget a páromnak és furcsa mód nem ajánlotta fel, hogy figyelj már, édes, szeretnélek biztonságban tudni, inkább kifizetem neked arra a 2 éjszakára a hotelt.
2023. szept. 24. 09:51
1 2 3 4
 31/31 Kitana. ***** válasza:
68%
Hát nekem nem lenne jó érzés egy féltékenykedő pasi, persze ha én nem tudom lerázni, mert elkezd agresszívan nyomulni és nem ért a nemből, akkor jöjjön oda, de ez inkább szomorú, hogy nőként nem tudom megértetni valakivel, hogy nem kérek belőle, hanem mindenképp kell egy másik pasi, de ha csak arról van szó, hogy valaki leáll velem normálisan jópofizni, a párom meg azonnal elkezd mellettem pattogni egy pillanat alatt, az nem lenne jó érzés :D
2023. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!