Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elterelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elterelni a figyelmemet egy olyan lanyrol, akit minden nap látok, de nem erdeklem?

Figyelt kérdés

A munkahelyen van egy lány akivel a héten egy műszakban dolgozom, régóta tetszik nekem. Az egyik nap megprobaltam kezdemenyezni nála egy kis beszélgetést, de csak ilyen egy ket szavas válaszokat adott,meg nem is nagyon figyelt ram.


Sajnos nem tetszem neki, de én meg megőrülök, hogy minden nap latom, és ő nem jön oda hozzám, sőt igyekszik amennyire tud kerulni. Hogy tudnám elterelni a figyelmem rola? Már hónapok óta csak rá gondolok, és ezzel ,hogy jóformán lekoptatott, így se múlik nálam ez a vonzalom.



2023. szept. 27. 15:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

8as: igen, nekem az ilyen elérhetetlen kell,mert nemrég óta dolgozom itt,előtte meg iskolában a tanárnő volt a nagy "szerelmem"


9es: tegnap is egész műszakban be volt dugva a fülem,gondoltam ha akar mondani valamit majd odajon. Hát nem jött,így unalmas volt...


10es: ezt a hetet kell csak kibirnom, de nem lesz konnyu

2023. szept. 27. 19:37
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

kerdezo:

a legtobb esetben akkor szoktunk "izgulni" igy egy ellenkezo nemu kozeleben, ha valamiert fontosnak gondoljuk. pl ott egy csinos csaj, akinek a legjobb formankat szeretnenk mutatni, hogy felfigyeljen rank.

de ez a csaj pont lexarja a fejed, pedig mar beszelgettel vele. szoval meg egyszer: nincs tetje a dolognak.

o nem elerhetetlen, hanem erdektelen (Feled)

elerhetetlen Orban Viktor felesege vagy Dundika, mert nekik mondjuk van stabil parkapcsolatuk es teljesen mas korben mozogtok.

De ez a csaj ott van elotted, valszeg szingli is, megsem erdekled.

Remelem erzed a ketto kozott a kulonbseget - amugy mindkettore felesleges izgulni. Olyan csajt kell keresni, aki elerheto es erdekled is :D


ennel a csajnal nincs vesztenivalod, barmit csinalhatsz, akar suttyo is lehetsz vele, akkor sem fog kevesbe atnezni rajtad :D szoval kar izgulni

2023. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a sztorinak már nem tudom, hanyadik epizódját olvasom itt, de a lényeg sajnos ugyanaz. El kell felejtened, és ez nem lesz jobb, vagy könnyebb akkor se, ha minden nap raksz ki róla kérdést. Tudom, egy melóhely, látod gyakran. Szrd le, foglalkozz más emberekkel - gondolom, más is dolgozik ott. Csak a saját dolgod nehezíted meg vele, hogy folyton őt figyelgeted, vele foglalkozol. Így persze, hogy nem fogod tudni elfelejteni.
2023. okt. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeress vegre bele valaki masba!!
2023. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ha az olyan könnyű lenne :D
2023. okt. 9. 13:34
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Menj oda megint és kérdezd meg tőle, hogy miért bámul téged. Ha letagadja mondd meg neki, hogy ne nézzen hülyének, mert látod, sőt szóltak a többiek, hogy bámul téged, össze is akad a pillantásotok.

Kérd meg, hogy fejezze be és te is ahhoz fogod magad tartani.

Talán ha nem bámul és te se őt könnyebb lesz leszakadni róla végre.

dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Alkata válogatja, ki hogyan éli meg.

Nekem elég erős az önbecsülésem, ha elutasítanak, lezárom és továbblépek.

jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%

Szórakozásból fixíroz, bámul téged?

Biztos ez? Nemcsak beképzeled?


Ha biztos, akkor kap el a tekintetét, nézz mélyen a szemébe, és indulj el felé. De előtte állítsd mögé az egyik haverodat. S mikor a lány közelébe érdz, tárd ki a karodat, nevetve oldalazz egyet és öleld meg a havert: “ Szervusz, ezer éve nem láttalak”!


😄😁

jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ismerkedj massal,biztos van meg vki,aki tetszik. Majd erzelemme alakul a testi vonzodas ismerkedeskor es elfelejted a munkatarsat.
febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Jaj ismerős, de sokszor az van nálam, hogy kedves a koleganő mondjuk más műszakba vagy más csoportba raknak és nem ismerem.

És tök kedves meg én is vele, próbálom úgy otthagyni a melót, hogy neki minden jó legyen , odakészitek neki amit tudok. Stb kedvesen kezeli és én ezt már tökre másképp érzem és nekem már szimpatikus meg kezdem megkedvelni de közbe látom, hogy sokan ismerik régóta a többi kolega is velük is olyan, és nem tudom, hogy ő mindenkivel ilyen közvetlen kedves vagy csak velem és nem tudom nyissak e. Talán ő is úgy veszi az én kedvesséhem mint kollega és nem is gondol arra, hogy nekem bejön.

Vagy gondolja de nem jövök be neki ezért nem lép túl egy határt.

Vagy várja hogy én tegyem.

Most pl ha megdicsérném vagy bókolnák egy személyeset ami már kivehető, hogy nem kollegaként szól akkor nem tudom mi lenne. Mert azt se akarom, hogy felsüljek aztán mindenki erröl beszéljen és utánna meg minden nap ezekután elég kinos lenne a lánnyal is találkozni bent.

Vagy irjak rá inkább messengeren? Vagy kezdjem el lájkolni a képeit?

máj. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!