Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha egy lány letámad és nagyon akar téged?

Figyelt kérdés

jó vagy inkább kellemetlen?


Pl egy kapcsolatban



2023. szept. 30. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nagyon jó lenne
2023. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, nem kívánom, akkor kínos és el is utasítom majd szakítok. Egyébként ha tetszik, szeretem, de megbántott, sok a vita szintén elutasítom.
2023. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Kapcsolatban gáz mindenképp, főleg ha ő is tudja hogy foglalt a másik. Aztán kapcsolaton kívül két opció van nekem pl. Az egyik hogy hízelgő, nyilvánvaló okokból. A másik ellentétes opció pedig ha nem jön be, akkor rettentő kínos. Főleg ha a kisebb jelekre se veszi a lapot, és nyomul tovább. Mivel ha nekem kéne elutasítanom nyiltan, abból hatalmas sértődések és kicsinyes bosszúk is lehetnek. Nincs is rosszabb ellenség a felkínálkozott majd elutasított nőktől. Láttam már pár ilyen besértődött, elmebeteg bosszúhadjáratot, senkinek nem kívánom.
2023. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kellene össze vissza jeleket adni kiskoma. Férfiak is bámulnak mosolyognak, rádírnak, de ha te határozottan lépsz akkor meg te vagy a tapadós. Ahhoz, hogy valaki ne vegye a lapot, vagy azután is küzdjön, hogy láthatóan nem kell, elég nagy elmebajnak kell lenni. Inkább ott a gond, hogy sokan, nők is férfiak is játszák az eszüket, kétértelmű jelekwt adnak, de nem akarnak semmit. Ez legalább annyira zavaró, és értelmetlen. Nagyon kínosan érinti azt is aki benézte.
2023. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Főleg azoknak a pózolós pojácák szól, akik nap mint nap megkérdezik a tükörben hogy ki a legszebb a videken?

Szánalmas önimádók. Nők is rengetegen, csak azért kell neki a férfi hogy reggeltől estig hajbókoljon, dicsérgesse őnagyságát. 👍 Hát akinek ez kell, akkor szagolja amit szakított.

2023. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik akkor jó, ha nem tetszik akkor kellemetlen.
2023. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne csak sajnos hamar felebrednek ebbol az alombol
2023. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos ilyen nem nagyon van, pedig titokban minden férfi erre vágyik.
2023. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiatal lányokra jellemző, akik még őszintén szeretnek. Aztán ők is rájönnek, ha ezt eljátszák párszor, egyre unalmasabbá válnak a férfi szemében, mert rajongásra is rá lehet unni. A férfiak meg szeretnek vadászni. Ha a nő mindig felkínálja magát érdektelenné válik, levakarhatatlan ragacs lesz belőle.
2023. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Melyik üzletben lehet kapni ilyen "ragacsot" ??

Én már nagyon szeretnék eggyet.

2023. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!