Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlélheti egy 3 éves párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlélheti egy 3 éves párkapcsolat egy 4 éves gyerek váratlan bejelentését-megjelenését? Részletek a kifejtésben

Figyelt kérdés

Tehát a pasi és a csaj 3 éve ismerik egymást, és ugyan nem házasok de együtt élnek 3 éve, közös lakás közös kassza stb.

És egyik nap a pasi beállít egy 4 éves kisfiúval és közli hebegve habogva hogy ööööö itt az öööö gyerekem..... eddig öööööö állami gondozásban volt ööööö hát ööö akkor itt vagyunk.


Tehát amikor megismerte a csajt a gyerek már akkor 1 éve megvolt, de nem szólt róla, majd eltelt három év közös lakás ez az, és 3 év alatt se szólt


Na ezt túlélheto egy kapcsolat?


2023. okt. 6. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk is történt nem pont ilyen de hasonló hogy a semmiből pottyant egy óvodás gyerek a képbe. Én vagyok a férfi a nő pedig akinek gyereke van végülis, szóval mérlegelek most is mert amúgy nagyon jó bőr a csaj én meg azelőtt incel voltam...
2023. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Mindent túlélhet egy kapcsolat ha akarod, ahogy a kettes írta.

Viszont ez azért már elég komoly elhallgatás volt.

2023. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a legnagyobb csalódás az lenne, hogy milyen ember az, akinek állami gondozásban van a gyereke és ő 3 éven keresztül mégis velem éli a gyerektelenek gondtalan életét. Még ha az anya nem is alkalmas a gyerek nevelésére, ő miért nem volt az, és miért vagyok egy ilyen emberrel?
2023. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Srácok ne gondoljátok túl a kérdést. Az Emberek kategória hírhedt provokátorának újabb meséje, ott már kívülről ismerik a stílusát és történeteit. Ez is csak egy hatásvadász fiktív kérdés.
2023. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés egyértelmüen nem igaz.

Ha az apa eddig is tudta, hogy állami gondozásban van a gyereke, akkor mist hirtelen nem adják oda neki, elözetes környezettanulmány és egyéb eljárások nélkül.

Olyan nincs, hogy hirtelem ott van egy négy éves gyerek valakinél, akit egyáltalán nem ismer.

Már az sem lenne reális, hogy került a gyerek állami gondozásba, ehhez az kellett volna, hogy sem az anya, sem az apa ne legyen alkalmas a gyerek nevelésére, ilyen esetben viszont nem reális, hogy pont annak az apának adják oda, aki elötte nem akarta ellátni a gyereket, föleg nem anélkül, hogy az apa ezt kérvényezte volna, a gyámhatóság alaposan kivizsgálta volna az ügyet, stb.

2023. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%
Abban a pillanatban kidobnám, mert nem akarom más gyerekét pesztrálni. :D
2023. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!