Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlélheti egy 3 éves párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlélheti egy 3 éves párkapcsolat egy 4 éves gyerek váratlan bejelentését-megjelenését? Részletek a kifejtésben

Figyelt kérdés

Tehát a pasi és a csaj 3 éve ismerik egymást, és ugyan nem házasok de együtt élnek 3 éve, közös lakás közös kassza stb.

És egyik nap a pasi beállít egy 4 éves kisfiúval és közli hebegve habogva hogy ööööö itt az öööö gyerekem..... eddig öööööö állami gondozásban volt ööööö hát ööö akkor itt vagyunk.


Tehát amikor megismerte a csajt a gyerek már akkor 1 éve megvolt, de nem szólt róla, majd eltelt három év közös lakás ez az, és 3 év alatt se szólt


Na ezt túlélheto egy kapcsolat?


2023. okt. 6. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez igazából csak az adott nőtől függ!
2023. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Egy kapcsolat minden túlélhet, akarat kérdése az egész...kérdés, hogy akarod-e?
2023. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez elég elképzelhetetlen helyzet, egy gyereket nem vesznek állami gondozásba az apa tudomása nélkül.

De ha netán eddig nem tudott volna róla, akkor elfogadható, egyéb esetben nagyon sok függ az aktuális körülményektöl - pl mennyire tartotta a gyerekkel a kapcsolatot, miért nem vette magához az állami gondozásba adás helyett, mármintha tudott erröl, eleve hogy kapta meg a gyereket úgy, hogy gyakorlatilag nem ismeri.

2023. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Rajtuk múlik, de mondjuk ha nekem (F) állna elő a barátnőm azzal, hogy "hoppá, van ám egy gyerekem, de 3 évig elfelejtettem szólni róla", háááát... nagyot csalódnék, az biztos. Nem a gyerek miatt, hanem a titkolózás miatt. Én úgy vagyok vele, hogy egy párkapcsolat alapja az őszinteség és a bizalom. Óhatatlanul is bennem lenne a kétség, hogy vajon még mikben hazudott, vagy miket titkolt el?
2023. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Ez elég elképzelhetetlen helyzet, egy gyereket nem vesznek állami gondozásba az apa tudomása nélkül."


ember... hol írtam hoyg az apa nem tudott róla?


magamat idézem:

"Tehát amikor megismerte a csajt a gyerek már akkor 1 éve megvolt, de nem szólt róla, majd eltelt három év közös lakás ez az, és 3 év alatt se szólt"


nem evidens hogy az apa tudott róla?

2023. okt. 6. 11:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat 3 éven át hazugságra épült, hiszen az apa eltitkolta, hogy van egy gyereke.

Normális embernél ez azonnali válóok/szakítási ok.

Én ezt még sokkal durvábbnak tartom, mintha az derülne ki, hogy 3 éve csal valakivel.

2023. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Elfogytak a munkaügyi sztorik Balázska, hogy most jönnek a párkapcsolati konfliktusok? Emlékszünk még a nyárról ezekre:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2023. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Napi szappanopera kérdés.
2023. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Most erről eszembe jutott egy nő, akivel online ismerkedtem, és 2 hónap után tudtam meg, hogy férjnél van. Saját bevallása szerint "elfelejtette".
2023. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Nálam nem élné túl.
2023. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!