Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves lány vagyok, a barátom 22. Tegnap este együtt utaztunk haza vonattal (egy városban tanulunk). Mivel későn vettük meg a jegyünket, így nem volt egymásmellé helyjegyünk, a vonat pedig tele volt így nem is tudtunk egymásmellé ülni. Én egy idős néni mellé kaptam jegyet, a barátom egy 4-es helyre kapott 1 lány mellé (velük szemközt még egy lány és fiú, mindannyian ismerhették egymást). Megkértük először a nénit, aki a helycserére nemet mondott, aztán a lányt, aki úgyszintén, mivel a barátaival akart utazni. Hát leültünk így. Nagyon zavart, hogy nem tudunk a 3órás úton beszélgetni, összebújni. Erre az történik, hogy a barátom mellett ülő lány elkezdett vele beszélgetni. Majdnem 2 órán keresztül beszéltek (a csaj amúgy a másik 2 emberrel pár szón kívül semmit..). Leszálltunk a vonatról, de még ott is lógott rajtunk a csaj. Kiderült, hogy ugyanazzal a vonattal megy továnn Pestről, amelyikkel a barátom. Volt még fél óra a vonat indulásáig, próbáltam a párommal beszélgetni, meg terelni afelé, hogy legyünk már csak kettesben, de mintha észre se vett volna, csak karattyoltak tovább a lánnyal az egyetemi szakokról.. A lány másik szakra jár, és első éves (mi 2. És 3.), nem is ismertük. Annyira felhúztam magam 10perc után, hogy engem mindketten levegőnek néznek, hogy köszönés nélkül eljöttem. A barátom utánam kiabált egyszer, aztán semmi. Mikor messzebb jártam visszanéztem, és nevetgéltek.. Azt hittem valami rossz viccben vagyok.

Este írt nekem, mikor hazaért, hogy mi ütött belém, hogy csak úgy leléptem tőle. Leírtam neki, hogy mégis mi volt a problémám, és nem igaz, hogy nem vette észre azt, hogy szerettem volna elbúcsúzni tőle a hétvégére, meg minden.. mint egy szerelmes pár. Csak annyit bírt mondani erre, hogy túlreagálom mint mindig. Ma nem kerestem emiatt, de ő sem engem.

Tuti, hogy holnap is jön a csaj majd vissza. De ha megint együtt lesznek és kiadom az útját a páromnak.

Amúgy 1éve vagyunk együtt, eddig semmi baj nem volt kettőnkkel. Egy albérletben lakunk. Veszekedni sem szoktunk. Emiatt ez a viselkedés teljesen meglepett.

Ti hogy reagáltatok volna erre?


2023. okt. 7. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanígy. Sőt én kiadnám az útját.

Ne nézzen levegőnek.

2023. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg engem is zavart volna az, hogy levegőnek néz.
2023. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
"Csak annyit bírt mondani erre, hogy túlreagálom mint mindig." Tényleg mindig mindent túlreagálsz?
2023. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz.
2023. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Ez szerintem is gáz. Én féltékeny típus vagyok, tudom hogy azért mert nem vagyok megelégedve magammal ezért nagyon visszafogom magam hiszen nincsen rá okom.

De neked... az még hagyján hogy nem tudtátok egymás mellett ülni a vonaton, hiszen mindketten nemet mondtak. (Bár ezek alapján a csaj biztos azért mert tetszett neki a párod, hiszen ha nem is lett volna valóban a barátaival lett volna elfoglalva ha már amiatt nem cserélt helyet) Tehát az utat végig beszélték az még oké. De hogy utána levegőnek nézett... úgy hogy a vonaton egy csomót tudták beszélni, plusz még utána is..

2023. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ignoráltad volna egy pasi miatt, akivel végigcsacsogod a vonatutat, nemzetközi hisztit csapna.
2023. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem ismerné el hogy fasz volt és nem kérne minimum bocsánatot én szóba nem állnék vele.
2023. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, még visszafogott is voltál. Sokan máris szakítottak volna.
2023. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kidobtam volna, mert suttyó, aki magasról le se tojik, emellett tiszteletlen. Ennyi.
2023. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki!
2023. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!