Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Igazából nem egy nagy sztori... Meg másoknak kisebb gondja is nagyobb ennél...


Tegnap megbuktam egy vizsgán (nagy eséllyel) , amire 1,5 hetet tanultam, full stresszes voltam és kimerült, bepanikoltam, leblokkoltam. Nem is ezzel lenne a gond, hanen azzal hogy a következő félévben végeznék, viszont így csúszni fogok egy fél évet emiatt... És nagyon ki voltam/vagyok ezen akadva, ez tegnap társult még egy kimerültséggel is...


Ma derül ki az eredmény, de szinte 100% a bukás, a kérdések felére nem is adtam választ, a többinél is bezavarodtam a számolásokba.


Tegnap a barátommal telefonaltunk utána (nem emiatt alapvetően, hanem ő állásinterjún volt és arról mesélt), és elkezdi mondani, hogy még ne temessem, lehet nen fogok bukni. Mondom de, ez fix. De erősködött, hogy nen biztos... Én meg ekkor kezdtem ingerült lenni, mondtam picit erelyesebben, hogy higgye el, hogy DE. Aztan utána elkezdte mondani, hogy de ősszel nem tudom felvenni a tárgyat és akkor nem csuszom? Mondom nyilván nem lennék ennyire kiakadva, ha fel tudnám venni, de sajnos ez tavaszi féléves tárgy és nem indítják ősszel.. Aztán tovább mondta mondta, és akkor mondtam neki, hogy "figyelj, hagyjuk ezt msot, nem szeretnék róla beszélni, mesélj inkább te". Ezt picit idegesen mondtam, mert tényleg kb szétszedett az ideg az egész miatt... És akkor rám szólt, hogy ne ordibáljak(??). Nem is ordibáltam, csak talán erősebben mondtam, hogy hagyjuk ezt (eleve utcán voltam, nyilván nem ordibáltam volna). És igazából nem esett jól, mert én egy kis megértést vártam volna tőle, és igen, én is ideges voltam, de tovább rontott a helyzeten, és kiakadtam.... Nem a lánya vagyok, hogy nevelni kelljen, hogy ne ordítsak.. Eleve nem is ordítottam...


Tudom, apróság az egész, de éppen mentem egy barátnőmhöz és tőle több megértést kaptam, mint a barátomtól...


Tudom, én is hisztis voltam, sajnos előfordul, de szerintem ebben a helyzetben teljesen érthető, hogy így reagáltam, mert full feszült voltam az egész miatt...


Meg más problémák is vannak köztünk... Pl az öccse állandóan benyit a szobába, ha el vagyunk vonulva, egyszer szex közben is ránk nyitott és mondtam a barátomnak, hogy engem ez zavar.. De ő szerinte nem gáz és tökre az öccse oldalán áll, hogy idézem "ő sem kisgyerek már, tudja, hogy a felnőttek mit csinálnak".


És eleve ezek miatt voltak már konfltikusok köztünk a héten és már szerintem bennem vannak ezek a tüskék is...



#Konfltikus
2021. jún. 11. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kéne egy FÉRFI partnert keresned, buta fiú helyett.
2021. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
A barátod pont annyira biztatott téged, amennyire hagytad. Te most kb.ürügyet kreálsz a szakításra.
2021. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Inkabb tini kategoria
2021. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2021. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
De még mennyire. Szerintem szakíts vele, teszel neki egy nagy szívességet.
2021. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Tehát próbált vigasztalni erre te mint egy igazi jó társ leugattad a fejét. Te is tudod, hogy valamit nem jól csináltál mert keresed már a leírásban az ürügyeket meghárítod rá a felelőséget. Igen túl reagáltad de gondolom úgy is kitalálod, hogy miért nem a te hibád vagy kreálsz egy ürügyet magadnak.
2021. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BeefEater ***** válasza:
0%

Én itt most a kérdező pártján állok. Ha csalódtam saját magamban én is hasonlóan reagáltam. Szerintem a barát részéről az lett volna a jó megoldás, ha tovább mesél a saját dolgairól csak hogy elterelje a kérdező figyelmét. Aztán egy pár nap múlva meg lehet beszélni, hogy mi lesz a tanulmányokkal.


Az meg amit az öccsére reagál elég fura. Nekem például az összes szomszédom tudja, hogy mit csinál egy férfi és egy nő kettesben de attól még nem szeretném, ha jelen lennének szex közben.

2021. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

#7


A második felével abszolút egyetértek.


Az első résznél tegyük fel, úgy viselkedik a srác, ahogy írod. A nyakamat teszem rá, hogy a csaj reakciója a következő lesz: "Mi van, már nem is érdekel az én dolgom? Foglalkozz csak magaddal, köszönöm."

Szerintem a srác pont, hogy biztatni próbált, és még ő baszott rá. Tipikus.

2021. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!