Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a helyzetet?

Figyelt kérdés

Párom csomagfutár, ma szabadnapos és a kollegája ma sok csomagot fog szállítani a faluba ahol lakunk.

Párom pedig ezt ma meg tudta és fogta magát és felült a kollegája mellé, de nem dolgozik hanem csak ott üldögél mert azt mondja itthon olyan unalmas.

Mérges vagyok, és csalódott mert velem is foglalkozhatna, itthon is van munka. Sövényt is nyirhatna vagy fűvet, meg a mosdó is eldugult.

Nem vagyok házisárkány, csak nem értem hogy hazaér melóból mindig szídja a munkahelyét meg az ottani embereket.

Most meg olyan vidáman ment, azt mondta majd dél fele megjön. Túlgondolom?


2023. júl. 22. 09:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A lényeg: kollegája a faluban megy egy jó pár címre és ha végzett akkor haza hozza a páromat itt falun belül
2023. júl. 22. 09:52
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából az összes munka rám marad.
2023. júl. 22. 09:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem túlzol. Amit a párod csinál abszurd.

Le kéne ülni vele, hogy neked meg végképp nem szórakoztató, mert te nem tudsz unatkozni, annyi munkád van a háztartással. Ha ő is kivenné a részét, nem érne rá unatkozni, s több időtök lenne értelmes, szórakoztato programokra.

2023. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
nekem meg minden szallito azt mondja hogy hetvegen nincs kezbesites!
2023. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

ja kerdesre

ha nekem ilunalmas otthon en is lelépek. nem fogok vergodni

2023. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
a dpd gls magyarposta is ilyen,hogy hétvégén nem mozognak. akkor mások hogyhogy?
2023. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
A párod inkább a kollégával van, mint veled és persze egy lusta disznó. Kérdés szólsz-e neki szépen, hogy ez így nem mehet, vársz míg változik a helyzet, vagy inkább kirakod.
2023. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
egy otthon nem azt a celt kéne szolgalja hogy inkabb menekul onnan az ember..az nem otthon
2023. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Milyen szállító cég ez?

Én ezt a nyomorult foxpostot várom, 2 napja ott dekkol a csomagom a raktárukban, és csak hétfőn viszik az autómatába.

Férgek.


Ja, párod melózhatna otthon is, nálam az van, hogy beteg vagyok, ha valami itthon nincs megcsinálva, amihez értek.

Így is halmozódik egy rakás munka, pl egy tetőgerendát kellene megerősíteni, már minden robajra azt hiszem, az szakad le...qrva élet.

Ő még gondolom fiatal is, tele energiával.

2023. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valamièrt mèg az utàlt munkahelyén is szívesebben van mint veled. Szervezz Te is programot, baràtnözz nézelödj akàrmi.😊 Ne legyél fúria.
2023. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!