Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha olyan harag van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha olyan harag van bennem hogy legszívesebben verekednék?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy hapsival még másfél éve , én nagyon oda voltam érte de elkezdett iszonyatosan kiábrándítóan viselkedni . Folyamatosan panaszkodott , hogy dagadt , szar a munkája , nem néz ki jól. Amikor a szexre került a sor nem állt fel neki. Folyamatosan a nyakamon lógott . Megbeszeltem vele de nem nagyon akart változtatni , a randik annyiból álltak hogy beszélgettünk az út szélén a kocsijában . Amennyire tiszteltem annyira kiabrandultam belőle . Kapcsolat végül nem lett belőle , mert megijedtem hogy mégis mi történik . Barátság maradt extrákkal már ha összejött a fentebb említett okok miatt . Egyszerűen nem tudtam feldolgozni hogy akire ennyire felnéztem miért viselkedik úgy mint egy lúzer kisfiú . Pedig őszinte voltam vele és segítettem neki a peoblemaiban . Az eredmény az lett hogy lehúzott ez az egész testileg / lelkileg . Felszedtem pár kilót , kijött valami testi betegség amiről nem is tudtam hogy lehet ilyen . Folyamatosan keltette bennem a lelkiismeretfurdalást persze nem direkt hanem az állandó panaszkodassal vagy nem is tudom .

Majd az vetett véget az egésznek hogy összejött valakivel . Az a valaki nem egy nagy szám se belsoleg se külsőleg , mert ismerem . Vele mégis normálisan viselkedik. Tud kulturáltan viselkedni, elviszi utazgatni, randizni , igényesen öltözködik , mellettem meg olyan volt mintha direkt az lenne a cél hogy megundorodjak tőle .

Őszintén annyira dühös vagyok hogy legszívesebben felpofoznám. Közben minden gyenge pontomat benyomja ez az egész . Hogy lassan itt vagyok 30 éves nőként családomnak kellene lennie és férjemnek és egy normális kapcsolat nem jön össze .

Én mindent megtettem , kedves voltam , igényes , addig el se kezdtem randizni amíg rendbe nem szedtem magam. Mégis ez történt . Nem értem . Néha úgy érzem szándékosan kiprovolkalta hogy én mondjak neki nemet . Ha legalább valaki olyannal jött volna össze aki szép vagy okos vagy bármi de még ez se . Hogy tegyem ezt rendbe magammal ? Egy dolog jó, hogy amióta nem beszélünk elmúlt az a betegség ami előjött , a környezetem is pozitívan reagál rám eddig olyan volt mintha mindenkivel megutaltatott volna . Lement a felesleg is ami akkor ramjott .

Mégis most annál is maganyosabbnak és elkeseredettebnek érzem magam mielőtt elkezdtem vele beszélni.

Mit tegyek ?


2023. okt. 8. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Vegyél egy boxzsákot vagy menj el kick-box-ra.


"Mégis ez történt . Nem értem"

Valamiért nem szűrted ki, pedig nem egy főnyeremény a srác.

Mennyi időt hagytál magadnak kiismerni, mielőtt belezúgsz és lefekszel vele?

2023. okt. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Talán a másik nőböl sugárzott, hogy O nem az, aki az utszelen az autóban randizik.
2023. okt. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy megszabadultál. Tudom, hogy nem jó egyedül, de egy lúzerrel meg konkrétan szar.

Hálás leszel még a sorsnak, hogy mást “boldogít”.

Egyébként pedig az ilyenek tipikusan azt csinálják, hogy ők maguk is tisztában vannak vele, hogy csődtömegek, aki pedig nem az, az egy tükör nekik, amibe fáj belenèzni. Te egy tükör voltál. Azt csinálják ezek, hogy mivel nem méltóak hozzád, megpróbálnak téged is lerántani a saját szintjükre.

Hálistennek itt most nem sikerült, ezért továbbállt.

Az írásodból is lerí, hogy nem őt sajnálod, hanem nem akarsz egyedül lenni.

Hát hidd el, vele nagyon rosszul jártál volna. Így most esélyed van egy normálisra.

2023. okt. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A boxzsák valóban jó ötlet, vagy vezesd le tajtam a feszkót: beszéld ki magadat.
2023. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Verekedj, ugyan mi mást? Lehet a pasas, sőt biztos kisebbségi komplexusban szenvedett, látta, hogy nem ér fel hozzád és kiprovokálta a szakítást, hogy megutáld. Erre mondják itt a Gyakorin, hogy mindenki inkább a saját szintjén keresgéljen...
2023. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!