Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többségénél valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségénél valóban elég az ha egy nő jól néz ki, hogy szexeljen vele, ha én nem így működök, akkor férfiatlan lúzer vagyok?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak jó nők kolléganőm is akik csinosak szép a hajuk, szép smink, tökéletes alak, szép nagy mellek stb. Úgy látom hogy tízből kilenc férfi szexelne vele ha felkínálkozna. Én abszolút nem ,nekem ez baromi kevés az hogy jól néz ki, nekem kell az érzelmi kapcsolat, kell azt hogy nagyon szimpatikus legyen akkor esetleg elmennék vele, én nagyon nagyon nehezen megyek el így is egy nővel szexelni nekem kell az érzelem valahogy máshogy működök mint a férfiak átlaga tudom jól
2023. okt. 10. 08:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Bárcsak olyanok lennének mint te. Erre ennyit tudok írni. Egyáltalán nem vagy lúzer, felejtsd el!
2023. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy ilyen. A barátom mondta, hogy neki a külső nem elég, érzelmek nélkül nem menne.
2023. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nyilván én is észreveszem hogy csinos, nyilván látom hogy jó a teste szexuálisan felfigyelek rá, de megtenni már nem tenném meg
2023. okt. 10. 08:34
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sokat számít, hogy jól néz ki valaki, a külső mindig az első szűrő. De ha a személyisége nagyon visszataszító számomra, egyáltalán nem szimpatikus, akkor nem kezdenék vele. Szerintem ezzel sokkan így vannak.
2023. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
4. Igen de nekem valahogy kell az érzelem is állítólag van ilyen hogy demiszexuális, lehet ilyen vagyok?
2023. okt. 10. 08:41
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
Minden erzes valid. Ha luzernak erzed magad, annak megvan az oka, legfeljebb nem ez. Keresd tovabb, mert az erzes nem mulik el magatol.
2023. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


De ha már külsőre tetszik, és a személyisége is szimpatikus, akkor onnantól igazából pár randi és kialakul érzelem is szerintem normális esetben.

2023. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
7. Igen ha úgy már kialakul egy érzelem egy erős szimpátia akkor lehet róla szó de ez nálam nem egy két hét..
2023. okt. 10. 08:45
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Hát ezt még el is hinném, ha nem cseszett volna át egyszer egy ilyen csávó :D demiszexuálisnak állította be magát, nagyon mondta, hogy neki fel sem állna, ha nem lenne szerelmes. Na hát mi összejövőben voltunk, lefeküdtünk, majd mondta, hogy ja amúgy nem tudna belém szeretni, majd egy hét múlva már mással volt kapcsolatban :D
2023. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lúzer. Egyébként a "jó alak, rossz személyiség" kombi sokakat elriaszt.
2023. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!