Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadod el, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadod el, hogy nem vagy eleg?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat fejlodtem az elmult 2 evben. Megis nem voltam eleg egy olyan embernek aki nekem viszont zsigerileg a tokeletes lett volna. Randizott velem tobbszor is es bar azt mondta nagyon jo vagyok szerinte nem illunk ossze. Azt gondolom errol, hogy magyarul nem voltam eleg neki. Nehezen kezelem ezt, mert tenyleg rengeteget dolgozok magamon es azt hittem, ha leszek valamilyen pl szep, okos, extrem, noies, barmi akrmi akkor eleg leszek majd annak akit “kineztem” magamnak. Most szembesultem ezzel, hogy nem eleg ez sem, hogy valami meg hianyzik belolem. Ti hogyan teszitek tul magatokat az ilyen csalodason? Kicsit olyan erzesem van, hogy jo akkor szerelem nelkul kell elnem, mert nem vagyok eleg annak aki nekem kell. Miben fejlodjek? Annyira nehez megfogni, mert mar igyis rengeteg mindenben fejlodtem
2023. okt. 11. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elég ≠ Nem illesz hozzám!


Majd akad olyan, akivel paszolsz. Csak ne legyen megfelési kényszered, önmagad add! Természetesen fejlődni nem árt, de ne más miatt tedd, magad miatt!

2023. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Randizott velem tobbszor is es bar azt mondta nagyon jo vagyok szerinte nem illunk ossze." - Nem illettetek össze.

"Azt gondolom errol, hogy magyarul nem voltam eleg neki." - Miért gondolod ezt? Más az elég, és a jó, a megfelelő, az egymáshoz illő.

Keress tovább, sok sikert!

2023. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azert is faj, mert ugy erzem nem adtam bele mindent es en ugy gondolom nagyon jo paros lettunk volna. De nyilvan noket nem fogok futni utana, van ennyi tartasom. Viszont most emiatt mindent ertelmetlennek latok es magamat ertektelennek.
2023. okt. 11. 10:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az! Tanuld meg önmagad szeretni, ha nem szereted hogyan szeressen valaki (hosszú távon)? Lehetetlen.
2023. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Az hiányzik belőled, hogy el tud engedni, ha valakivel nem jön össze, akit te tökéletesnek hiszel. Ez a görcsösség megérződik a másikon.
2023. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5, de elengedtem mert nem zaklatom. Elfogadtam higgadtan amit mondott. Azota nem kerestem. Csak magamban kell elszamolni ezzel.
2023. okt. 11. 10:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok ember élte már ezt át. Köztük én is.

Tudod a sors iróniája hogy én meg is kaptam a férfit, de már akkor annyi mindennek akartam megfelelni ami nem én voltam, hogy boldogság helyett, rosszul éreztem magam. Így hamar véget is vetettem neki.

Aztán jött nekem is, hogy akkor én bizony már egyedül maradok. Mindaddig a napig amíg meg nem ismertem a férjemet. Nem kellett semmire ráizgulnom, nem kellett változnom, nem volt megfelelési kényszerem. Csupán annyi dolgom volt, hogy hagytam hogy boldog legyek.

2023. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Az önértékelés, önbizalom hiányzik, inkább azokon dolgozz mint a külsőségeken.
2023. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is jártam így kérdező. Erőn felül mindent megadtam, mindenre odafigyeltem (kommunikáció, öltözködés, szex stb...), aztán jóval később jöttem rá hogy kár volt mindent adni, mert az illető ezt vette alapnak, úgy gondolta hogy ez neki alanyi jogon jár. Egy idő után már "a minden" sem volt neki elég.

Magamat hibáztattam elég sokáig hogy én kevés vagyok, de az utánam következő barátnői is csak max 1-2 évig voltak jók. Mindegyikkel van valami baja. Már egy tucat nő van legalább aki az első pár hónapban "a nagy szerelem", "ő lesz a tökéletes" aztán valahogy egyik sem "elég".

Persze mert az illetőnek "A világ nem elég" (1999-es James Bond film) :D!

Idővel majd te is elengeded ezt a pasit, csak legyél türelmesebb magaddal. Már csak akkor lett volna gázabb a történet ha te is évekig jó lettél volna és utána mondja azt hogy nem vagy elég....

Örülj hogy időben kiderült.

2023. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Úgy, hogy megkeresem azt, akinek viszont tökéletes vagyok.
2023. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!