Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezte már valaki úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már valaki úgy, hogy szégyenlik a kapcsolataiban?

Figyelt kérdés

40 éves nő vagyok. Független, középosztálybeli, aki álítólag bőven letagadhat kinézetre a korából 10-15 évet. Van saját házam, autóm és talán kevés magamhoz való eszem is. Nem okosnak nevezném magam, csak olvasottnak. 3 nyelven beszélek, 2 diplomás hölgy lennék, tehát alapjáraton nem érzem úgy, hogy butának lehetne nevezni. A külsőm normális, természetes. Ismerkedni nagyon nehezen ismerkedem, mert ha egy férfival nem tudok a saját szintemen beszélni, hamar ráunok. Viszont szoktam esélyt adni, ha valakiben bármi megfog. Az utolsó párkapcsolatom a nyár elején ért végett, a volt párom 34 éves, elhagyott egy 19 éves lányért. Nem volt dráma, úgy meggyászoltam magamban rövid idő alatt az egészet, viszont egy dolog nem múlt el, méghozzá, hogy a facebookon soha nem volt nála kitéve, hogy kapcsolatban velem ( 2 évet voltunk együtt ), ez engem nem is zavart akkor, nem is érdekelt, viszont az új hölgyet rögtön kitette. Szégyelt volna engem? Senki nem láthatta, hogy idősebb vagyok, sőt legtöbbször őt hitték idősebbnek. Empátiáról és intelligenciáról ne is beszéljünk, ő taxis. A kishölgy kasszás.

Ezek után a nyáron összemelegedtünk egy kedves ismerőssel. Nem akartam kapcsolatot, csak jó volt vele nagyrészt minden. Egy szellemi szint, minden adott volt, hogy jól érezzük magunkat és ez így is történt, míg egy este meg nem jegyezte, hogy reméli senkinek sem mondtam el, hogy összejárunk. Nem értettem, persze nem mondtam senkinek, de hirtelen belém hasított, hogy mi van, ha vakaki megtudná, az baj lenne? Mindketten egyedülállóak vagyunk, ugyan jelenleg mindketten egy kis faluban élünk, de tudják, hogy a városi élet zajából költöztünk ki mindketten és azt is, hogy ismerjük egymást. Úgy éreztem, hogy ő is szégyelné, hogy bármiféle kapcsolatban vagyunk...( megszakítottam vele a kapcsolatot ezek után ). Fiatalabb koromban volt még egy ilyen érzés bennem, az is, hogy a lazaságom miatt max.fizikai kapcsolatra vágynak csak, viszont kezdek nem tudni eligazodni, hogy szégyelnivaló lennék?


2023. okt. 11. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjem előtt sajnos csak ilyenek voltak, akik szégyelltek.
2023. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
40-es férfi vagyok. És igen, éreztem. Sajnos ki mutattam mit érzek, azt is ha nagyon szomorú vagyok. Nem tudom megmerem-e még valakinek mutatni a szomorú, igazán szomorú oldalamat. Szégyellt. Azt mondta: Ez nem igaz. De ha nem lett volna igaz, akkor felvállalt volna mind az idegenek, mind a gyerekei, mind az anyukája előtt. Milyen érzés? Borzasztó.
2023. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Szégyelltek, szerintem is. Hogy mit szégyelltek rajtad, így a leírtak alapján fogalmam sincs. Töketlenek.
2023. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Bufelejto kapcsolatokba bonyolodsz. Lehet te komolyan gondolod, de a masik csak egy vargabetunek az eleteben. Erzesek alapjan dontesz, akkor is, amikor szukseg lenne a hideg fejre. Ezt pedig masok kihasznaljak. Az ilyenekre szoktak mondani, hogy naiv.
2023. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szégyellni való! Biztos hogy a megfelelő férfi nem fog szégyellni. De tudom, kegyetlen érzés. 2-es voltam újra.
2023. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Volt ilyesmi érzésem nekem is a legutolsó kapcsolatomban. A csajt némileg fiatalabb volt nálam, régóta ismertem, és sokkszor panaszkodott, hogy az akkori párja nem viszi sehova, és folyton csak pecázni mennek. Természetesen én nem akartam ilyen lenni, de bárhova is invitáltam, mindig nem-et mondott, folyton csak ott voltunk náluk. Mikor feldobtam, hogy munka után fagyizzunk egyett (nem egy helyen dolgoztunk, csak egy megyeszékhelyen), akkor is a falujukban lévő fagyizóba akart menni. De ha rákérdeztem, hogy most szégyel? Akkor csak kitérő duma volt.
2023. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Én éreztem ezt, közben meg csak a balhés családja miatt nem akart bemutatni :D


Én szégyelltem már exemet, bár felvállaltam, de mindig cikinek éreztem, kva kövér volt, meg énekelgetett az utcán, miközben hülye fejet vágott, ja és igénytelen is volt. Furán néztek ránk, ismerősök meg undorodtak tőle.

2023. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Dehogyis:)

Öreg pasik általában felvágnak azzal ha osszejon nekik vmi huszonéves.

Az ilyenek akiknèl ez a menő azok az alja csak.

2023. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemnszegyeltek csak nem ereztek h te lennel a nagy ő ezert nem is akartak kiteregetni
2023. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet azert mondta hogy a friss vallas utan ne legyen az , hogy o ra megy egybol egy volt felesegrs.
2023. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!